oyamakarate.info
Rodzaj

Treningi Oyama Karate dla najmłodszych


Rodzaj: inne, trening

Zapraszamy dzieci przedszkolne na treningi Oyama Karate

Kierując się przeświadczeniem o ogromnym znaczeniu ćwiczeń ruchowych w rozwoju psychosomatycznym dzieci zwracamy się do Państwa z naszą ofertą skierowaną dla najmłodszych zawodników.

Formy ruchowe stosowane w karate sprzyjają harmonijnemu rozwojowi koordynacji ruchowej, wydolności i odporności organizmu, zapobiegają nadwadze i wadom postawy. Zajęcia Oyama Karate koncentrują się przede wszystkim na kształtowaniu w dzieciach pewności siebie, stanowczości, umiejętności dążenia do celu, spokoju i koncentracji. Elementy współzawodnictwa i pracy w grupie wpływają kształcąco na osobowość dzieci, rozwijając takie cechy wolicjonalne jak: szacunek, dyscyplina, punktualność czy odpowiedzialność. Przynoszą jednocześnie dużo radości. Dzieci uczą się wdzięku i precyzji ruchu. Potrafią panować nad swoimi emocjami, współpracować w grupie oraz skupić się na kreatywnych rozwiązaniach stawianych im problemów.


Zajęcia prowadzone będą w formie ćwiczeń ogólnorozwojowych z elementami Karate Oyama (także w postaci zabawy). Będą to różnego rodzaju ćwiczenia korekcyjne, wzmacniające wszystkie mięśnie, poprawiające koordynację ruchową i ogólną sprawność fizyczną. Nie zabraknie oczywiście nauki podstawowych technik Karate, co umożliwi w przyszłości również dokładniejsze poznanie sztuki walki jaką jest Karate Oyama.

Zajęcia w Tychach prowadzą:
  • sensei Danuta Fyda-Granek (4 dan) trener II stopnia w Oyama Karate  oraz prezes Tyskiego Klubu Karate "Goliat". Karate uprawia od ponad 25 lat. Prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest wychowawczynią wielu utytułowanych zawodników, w tym Mistrzów Polski, v-ce Mistrzów Polski, Mistrza Europy i v-ce mistrza Europy. Równocześnie jest bardzo utytułowaną zawodniczką - Mistrzynią Świata, wielokrotną Mistrzynią Polski oraz zwyciężczynią wielu zawodów lokalnych. Posiada stopień mistrzowski 4 Dan. Ponadto jest absolwentką Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego na kierunku pedagogika.

  • sensei Małgorzata Gąsior (1 dan) mająca 10 letni staż instruktorski, a na swoim koncie wiele zadowolonych i spełnionych młodych sportowców. Jest też utytułowaną zawodniczką. Jest wielokrotną  medalistką Mistrzostw Polski oraz zawodów międzynarodowych.

  • sensei Daniel Twardowski (1 dan) - doskonały instruktor, uwielbiany przez wszystkich. Potrafi dobrać trening dla każdego, nie boi się wyzwań i doskonale poradzi sobie z każdą grupą zawodników. Do tego jest wyśmienitym zawodnikiem - Mistrzem Polski, Mistrzem Europy, ma niezliczoną ilość medali, pucharów i nagród. 

Zajęcia Karate Oyama przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-4 lub 4-6 lat.  Czas trwania zajęć w tej grupie wiekowej to 30 minut dla grupy młodszej i 45 minut dla grupy starszej - jeden raz w tygodniu.


ZAPISY i INFORMACJE  W TYCHACH:

Danuta Fyda-Granek - tel. 603 576 066
lub osobiście w godzinach treningów.


Zapisy do sekcji

Nasze treningi odbywają się w szkołach:
SP nr 1 - Stare Tychy
SP nr 10 - Żwaków
SP nr 17 - os. B
SP nr 21 - os. M
SP nr 22 - os. H
SP nr 23 - Cielmice
SP nr 35 - os. N
SP nr 37 - os. K
SP nr 24 - Jaroszowice

oraz w przedszkolach:
Przedszkole nr 8
Przedszkole nr 10
Przedszkole nr 20
Przedszkole nr 22
Przedszkole nr 30
Niepubliczne Przedszkole Językowe SMYKI
Przedszkole Artystyczno Sportowe SPORT-ART



OBOWIĄZUJĄ ZAPISY INTERNETOWE

Pierwszy trening jest niezobowiązujący, więc można przyjść i sprawdzić czy jest to ten sport, który chciałoby się uprawiać.

Kontakt: tel. 603-576-066 lub e-mail: karate.tychy@gmail.com

nr konta dla grup szkolnych powyżej 7 roku życia oraz wszystkich przedszkoli
Tyski Klub Karate
ING Bank Śląski 

03 1050 1399 1000 0090 8042 2133

nr konta dla grup przedszkolnych trenujących w SP 37 w poniedziałki lub piątki Karate Kids i Karate Young
Karate Goliat Tychy
ING Bank Śląski

48 1050 1399 1000 0097 4352 0307

Co na treningu:
GRUPY PRZEDSZKOLNE:
Na zajęcia proszę przynosić małą butelkę wody NIEGAZOWANEJ NIESŁODZONEJ


GRUPY POCZĄTKUJĄCE:
Na zajęcia proszę przynosić małą butelkę wody NIEGAZOWANEJ NIESŁODZONEJ oraz skakanki.


DODATKOWY TRENING 
OBOWIĄZKOWY DLA ZAWODNIKÓW godz. 18:30-19:30
każdy piątek
SP nr 22, ul. Harcerska 25