Rodzaj

Otwarty Puchar Makroregionu Zachodniego Oyama PFK w Kumite i Kata, Wrocław

26 listopad 2017 roku - Wrocław.
Udany start naszych zawodników!!! 12 pucharów dla Tyszan!!!

W niedzielę 26 listopada we Wrocławiu odbył się Puchar Makroregionu Zachodniego Oyama PFK. Startowało w nim około 350 zawodników z całej Polski. Podczas turnieju rozegrano konkurencje kata oraz walk w formule Lekki Kontakt (dla dzieci do lat 14) oraz Semi Knockdown. Zawody zostały bardzo sprawnie przeprowadzone, pomimo tak dużej liczby startujących szybko się zakończyły.

Tyskie sekcje reprezentowało 20 zawodników. Najbardziej wszechstronni startowali w obu konkurencjach.

Najwyżej uplasowała się Nadia Gruszka zdobywając dwa I miejsca!!! Również Mikołaj Stępniak stawał dwa razy na podium  - w walkach zajął I miejsce, a w kata III.

Nasi zawodnicy staczali pojedynki w doskonałym stylu. Widać było, że ostatni czas był mocno przepracowany. Jesteśmy z nich bardzo dumni i liczymy na to, że kolejne starty będą równie udane!

Serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu zawodników do kata należą się sempai Sebastianowi Rzeźnikowi. OSU!

Podczas zawodów sensei Danuta Fyda-Granek, 4 dan pełniła rolę sędziego, a zawodnikami opiekowała się sensei Małgorzata Gąsior, 1 dan.