oyamakarate.info

Aktualności

Rodzaj
Turniej Oyama Karate o Puchar Burmistrza Wadowic - tam znów mogliśmy sprawdzić swoje umiejętności. Poszło bardzo dobrze!
19 listopada 2022r. W Tychach odbyły się coroczne zawody kata. Udział w zawodach wzięło 80 osób. Dobrze przygotowani rywalizowali na dwóch polach prezentując swoje umiejętności. Doskonale wypadli zawodnicy tyscy zdobywając 17 pucharów
Otwarty Puchar Makroregionu Zachodniego w kumite.
Udział w zawodach wzięło ponad 200 zawodnikow, w tym 20 Tyszan. Wróciliśmy z 15 pucharami!
W dniu 22.10.2022 r. w Bytomiu odbyła się druga edycja zawodów sprawnościowych „Sprawny jak Sensei”. W zawodach wzięło udział 190 osób.
Dziś startowaliśmy w Pucharze Makroregionu Południowego Oyama PFK w Sieprawiu. Zawody obejmowały konkurencję kata I kumite, a udział w nich wzięło ponad 300 uczestników. Były to pierwsze starty w tym sezonie, cieszy więc takie wejscie w sezon startowy.
MAMY 27 PUCHARÓW!!!
Dnia 8 października 2022 r., w Krakowie, w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com Com Zone odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Oyama PFK w kumite.
Nasz klub korzysta z aplikacji ułatwiającej prowadzenie klubu sportowego pod nazwą Sports Manago. Zachęcamy Rodziców i Zawodników do założenia konta w naszym systemie. Dzięki temu w jednym miejscu będzie można znaleźć informacje o płatnościach, obecnościach, zawodach, wydarzeniach klubowych, obozach i wielu innych sprawach.
Pod podanym linkiem można uzyskać informacje jak założyć konto Rodzica lub Zawodnika.
Najpierw jednak dane (imię, nazwisko i data urodzenia oraz adres mailowy) muszą być wprowadzone do Sports Manago przez nasz klub.
10 września po raz kolejny wzięliśmy udział w imprezie pod nazwą Kulinarny Ogień. To wydarzenie ma na celu rozpalenie ognia w naszych sercach i przyłożenia się do pomocy potrzebującym. Wraz z restauracjami, firmami, organizacjami różnego rodzaju i my przyłączyliśmy się do pomocy. Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tak pięknym wydarzeniu!
Dziś braliśmy udział w projekcie Sportowy Rodzic - Sportowe Orlęta, podczas którego w dniu 7.09.2022r mogliśmy wraz z przedstawicielami innych dyscyplin sztuk walk wziąć udział w pokazie, rozmowach i konkursach. Doskonale się bawiliśmy jednocześnie zachęcając do aktywnego spędzania czasu całe rodziny!
Z przytupem weszliśmy w nowy sezon. Zapraszamy na treningi od najmłodszych lat!
Na zaproszenie restauracji 7 Samurai Sushi w dniu 2 września 2022r. uczestniczyliśmy w warsztatach kulinarnych, gdzie pod okiem szefa kuchni uczyliśmy się robić prawdziwe sushi. Przy okazji poćwiczyliśmy trochę, rozgrzewając się przed nadchodzącym sezonem. Za kilka dni ruszamy z treningami. Zapraszamy!
Zapisy na nowy rok szkolny trwają!
Poprzednie
Następne
Zapisy do sekcji

Nasze treningi odbywają się w szkołach:
SP nr 1 - Stare Tychy
SP nr 10 - Żwaków
SP nr 17 - os. B
SP nr 21 - os. M
SP nr 22 - os. H
SP nr 23 - Cielmice
SP nr 35 - os. N
SP nr 37 - os. K
SP nr 24 - Jaroszowice

oraz w przedszkolach:
Przedszkole nr 8
Przedszkole nr 10
Przedszkole nr 20
Przedszkole nr 22
Przedszkole nr 30
Niepubliczne Przedszkole Językowe SMYKI
Przedszkole Artystyczno Sportowe SPORT-ARTOBOWIĄZUJĄ ZAPISY TELEFONICZNE LUB MAILOWE

Pierwszy trening jest niezobowiązujący, więc można przyjść i sprawdzić czy jest to ten sport, który chciałoby się uprawiać.

Kontakt: tel. 603-576-066 lub e-mail: karate.tychy@gmail.com

nr konta dla grup szkolnych powyżej 7 roku życia oraz wszystkich przedszkoli
Tyski Klub Karate
ING Bank Śląski 

03 1050 1399 1000 0090 8042 2133

nr konta dla grup przedszkolnych Karate Kids i Karate Young
Karate Goliat Tychy
ING Bank Śląski

48 1050 1399 1000 0097 4352 0307

Co na treningu:
GRUPY PRZEDSZKOLNE:
Na zajęcia proszę przynosić małą butelkę wody NIEGAZOWANEJ NIESŁODZONEJ


GRUPY POCZĄTKUJĄCE:
Na zajęcia proszę przynosić małą butelkę wody NIEGAZOWANEJ NIESŁODZONEJ oraz skakanki.


DODATKOWY TRENING 
OBOWIĄZKOWY DLA ZAWODNIKÓW godz. 18:30-19:30
każdy piątek
SP nr 22, ul. Harcerska 25