oyamakarate.info

rok 2010

Lp

ROK

NAZWISKO I IMIĘ

MIEJSCE

TYP ZAWODÓW I DATA

KATEGORIA

1

2010

Gąsior Małgorzata

II

20.11.2010 - Puchar Polski Seniorów OYAMA PFK w Semi-knockdown Łask

Kumite

2

2010

 Zamojda Patrycja

III

20.11.2010 - Puchar Polski Seniorów OYAMA PFK w Semi-knockdown Łask

Kumite

3

2010

Pawłowski Łukasz

III

14.11.2010 - Puchar Prezydenta Bytomia

Kata

4

2010

Kupień Adrian

II

14.11.2010 - Puchar Prezydenta Bytomia

Kata

5

2010

Dobrzańska Zuzanna

III

14.11.2010 - Puchar Prezydenta Bytomia

Kata

6

2010

Brzuchacz Piotr

II

14.11.2010 - Puchar Prezydenta Bytomia

Kata

7

2010

Gryc Magdalena

III

14.11.2010 - Puchar Prezydenta Bytomia

Kata

8

2010

Rzeźnik Sebastian

III

14.11.2010 - Puchar Prezydenta Bytomia

Kata

9

2010

Dziendziel Szymon

III

14.11.2010 - Puchar Prezydenta Bytomia

Kata

10

2010

Twardowski Daniel

I

14.11.2010 - Puchar Prezydenta Bytomia

Kata

11

2010

Piotrowska Karolina

III

24.10.2010 - Puchar Prezydenta Tychów

Kata

12

2010

Kupień Adrian

I

24.10.2010 - Puchar Prezydenta Tychów

Kata

13

2010

Brzuchacz Kacper

III

24.10.2010 - Puchar Prezydenta Tychów

Kata

14

2010

Brzuchacz Piotr

II

24.10.2010 - Puchar Prezydenta Tychów

Kata

15

2010

Twardowski Daniel

I

24.10.2010 - Puchar Prezydenta Tychów

Kobudo

16

2010

Rzeźnik Sebastian

III

24.10.2010 - Puchar Prezydenta Tychów

Kobudo

17

2010

Twardowski Daniel

I

26.06.2010 - IV Międzynarodowe Mistrzostwa Karate w Kata i Kobudo Lubsko

Kata

18

2010

Rzeźnik Sebastian

I

26.06.2010 - IV Międzynarodowe Mistrzostwa Karate w Kata i Kobudo Lubsko

Kata

19

2010

Zamojda Patrycja

II

22.05.2010 - XIII Mistrzostwa Polski Juniorów OYAMA PFK w Semi-knockdown Piotrków Trybunalski

Kumite

20

2010

Sztepun Marcin

III

22.05.2010 - XIII Mistrzostwa Polski Juniorów OYAMA PFK w Semi-knockdown Piotrków Trybunalski

Kumite

21

2010

Martinson Adrian

I

15.05.2010 - IV Tyski Turniej Kata

Kata

22

2010

Piotrowska Karolina

II

15.05.2010 - IV Tyski Turniej Kata

Kata

23

2010

Poniewierski Arek

III

15.05.2010 - IV Tyski Turniej Kata

Kata

24

2010

Kupidura Mirosław

I

15.05.2010 - IV Tyski Turniej Kata

Kata

25

2010

Dobrzańska Zuzanna

II

15.05.2010 - IV Tyski Turniej Kata

Kata

26

2010

Kupidura Marcin

III

15.05.2010 - IV Tyski Turniej Kata

Kata

27

2010

Twardowski Daniel

I

15.05.2010 - IV Tyski Turniej Kata

Kata

28

2010

Giemza Tomasz

II

15.05.2010 - IV Tyski Turniej Kata

Kata

29

2010

Poleszak Piotr

III

15.05.2010 - IV Tyski Turniej Kata

Kata

30

2010

Kupień Mateusz

I

15.05.2010 - IV Tyski Turniej Kata

Kata

31

2010

Rzeźnik Sebastian

II

15.05.2010 - IV Tyski Turniej Kata

Kata

32

2010

Dziendziel Szymon

III

15.05.2010 - IV Tyski Turniej Kata

Kata

33

2010

Kupień Mateusz

I

15.05.2010 - IV Tyski Turniej Kata

Kobudo

34

2010

Twardowski Daniel

II

15.05.2010 - IV Tyski Turniej Kata

Kobudo

35

2010

Rzeźnik Sebastian

III

15.05.2010 - IV Tyski Turniej Kata

Kobudo

36

2010

Gąsior Małgorzata

I

8.05.2010 - Ogólnopolski Turniej Seniorów w Semi-knockdown Wadowice

Kumite

37

2010

Twardowski Daniel

III

14.03.2010 - Puchar Śląska Chorzów

Kata

38

2010

Dziendziel Szymon

II

14.03.2010 - Puchar Śląska Chorzów

Kata

39

2010

Twardowski Daniel

III

14.03.2010 - Puchar Śląska Chorzów

Kata

40

2010

Twardowski Daniel

I

14.03.2010 - Puchar Śląska Chorzów

Kobudo

41

2010

Kupień Mateusz

II

14.03.2010 - Puchar Śląska Chorzów

Kobudo

42

2010

Dziendziel Szymon

III

14.03.2010 - Puchar Śląska Chorzów

Kobudo

43

2010

Brzuchacz Piotr

I

14.03.2010 - Puchar Śląska Chorzów

Walka na tarczy

44

2010

Twardowski Daniel

I

07.02.2010 - Puchar Burmistrza Orzesza

Kata

45

2010

Rzeźnik Sebastian

III

07.02.2010 - Puchar Burmistrza Orzesza

Kata

46

2010

Brzuchacz Piotr

III

07.02.2010 - Puchar Burmistrza Orzesza

Kobudo

47

2010

Zamojda Patrycja

II

07.02.2010 - Puchar Burmistrza Orzesza

Kobudo

48

2010

Brzuchacz Piotr

III

07.02.2010 - Puchar Burmistrza Orzesza

Walka na tarczy


Zapisy do sekcji

Nasze treningi odbywają się w szkołach:
SP nr 1 - Stare Tychy
SP nr 10 - Żwaków
SP nr 21 - os. M
SP nr 22 - os. H
SP nr 23 - Cielmice
SP nr 35 - os. N
SP nr 37 - os. K
SP nr 24 - Jaroszowice

oraz w przedszkolach:
Przedszkole nr 8
Przedszkole nr 10
Przedszkole nr 22
Przedszkole nr 30
Niepubliczne Przedszkole Językowe SMYKI
Przedszkole Artystyczno Sportowe SPORT-ART



OBOWIĄZUJĄ ZAPISY TELEFONICZNE LUB MAILOWE

Pierwszy trening jest niezobowiązujący, więc można przyjść i sprawdzić czy jest to ten sport, który chciałoby się uprawiać.

Kontakt: tel. 603-576-066 lub e-mail: karate.tychy@gmail.com
nr konta dla grup szkolnych powyżej 7 roku życia: 
SP 10, SP 21, SP 22, SP 23, SP 24, SP 35, SP 37 (grupa młodziezy i dorosłych) oraz wszystkie przedszkola (P8, P10, P22, P30, Smyki)
Tyski Klub Karate "Goliat"
ING Bank Śląski 

03 1050 1399 1000 0090 8042 2133

nr konta dla grup przedszkolnych Karate Kids i Karate Young w SP 37:
ING Bank Śląski

48 1050 1399 1000 0097 4352 0307



nr konta dla grup:
SP 1, SP 37 (grupa dziecięca od 7 lat)   
Śląski Klub Karate "Goliat"
ING Bank Śląski
 
32 1050 1214 1000 0007 0006 1724




Co na treningu:
GRUPY PRZEDSZKOLNE:
Na zajęcia proszę przynosić małą butelkę wody NIEGAZOWANEJ NIESŁODZONEJ


GRUPY POCZĄTKUJĄCE:
Na zajęcia proszę przynosić małą butelkę wody NIEGAZOWANEJ NIESŁODZONEJ oraz skakanki.


DODATKOWY TRENING 
OBOWIĄZKOWY DLA ZAWODNIKÓW godz. 18:30-19:30
każdy piątek
SP nr 37, ul. Konecznego 1