oyamakarate.info

rok 2011

Lp

ROK

NAZWISKO I IMIĘ

MIEJSCE

TYP ZAWODÓW I DATA

KATEGORIA

1

2011

Brzuchacz Kacper

II

4.12.2011 - Puchar Prezydenta Bytomia

Kata

2

2011

Dobrzańska Zuzanna

III

4.12.2011 - Puchar Prezydenta Bytomia

Kata

3

2011

Wysocka Karolina

III

4.12.2011 - Puchar Prezydenta Bytomia

Kata

4

2011

Rzeźnik Sebastian

I

4.12.2011 - Puchar Prezydenta Bytomia

Kobudo

5

2011

Twardowski Daniel

II

4.12.2011 - Puchar Prezydenta Bytomia

Kobudo

6

2011

Pawłowski Łukasz

III

29.10.2011 - VI Puchar Prezydenta Tychów

Kata

7

2011

Dobrzańska Zuzanna

I

29.10.2011 - VI Puchar Prezydenta Tychów

Kata

8

2011

Brzuchacz Kacper

II

29.10.2011 - VI Puchar Prezydenta Tychów

Kata

9

2011

Kupień Mateusz

I

29.10.2011 - VI Puchar Prezydenta Tychów

Kata

10

2011

Bywalec Jakub

II

29.10.2011 - VI Puchar Prezydenta Tychów

Kata

11

2011

Gryc Magdalena

III

29.10.2011 - VI Puchar Prezydenta Tychów

Kata

12

2011

Twardowski Daniel

III

29.10.2011 - VI Puchar Prezydenta Tychów

Kata

13

2011

Rzeźnik Sebastian

I

29.10.2011 - VI Puchar Prezydenta Tychów

Walka na tarczy

14

2011

Twardowski Daniel

I

29.10.2011 - VI Puchar Prezydenta Tychów

Walka na tarczy

15

2011

Klita Korneliusz

I

11.06.2011 - V Tyski Turniej Kata - część techniczna Olimpiady Tyskiej

Kata

16

2011

Osuch Jakub

II

11.06.2011 - V Tyski Turniej Kata - część techniczna Olimpiady Tyskiej

Kata

17

2011

Gliwka Oliwier

III

11.06.2011 - V Tyski Turniej Kata - część techniczna Olimpiady Tyskiej

Kata

18

2011

Rosiek Rafał

I

11.06.2011 - V Tyski Turniej Kata - część techniczna Olimpiady Tyskiej

Kata

19

2011

Dobosz Sonia

II

11.06.2011 - V Tyski Turniej Kata - część techniczna Olimpiady Tyskiej

Kata

20

2011

Podkościelny Emilia

III

11.06.2011 - V Tyski Turniej Kata - część techniczna Olimpiady Tyskiej

Kata

21

2011

Dobrzańska Zuzanna

I

11.06.2011 - V Tyski Turniej Kata - część techniczna Olimpiady Tyskiej

Kata

22

2011

Nadolska Paulina

II

11.06.2011 - V Tyski Turniej Kata - część techniczna Olimpiady Tyskiej

Kata

23

2011

Giemza Tomasz

III

11.06.2011 - V Tyski Turniej Kata - część techniczna Olimpiady Tyskiej

Kata

24

2011

Twardowski Daniel

I

11.06.2011 - V Tyski Turniej Kata - część techniczna Olimpiady Tyskiej

Kata

25

2011

Rzeźnik Sebastian

II

11.06.2011 - V Tyski Turniej Kata - część techniczna Olimpiady Tyskiej

Kata

26

2011

Kupień Adrian

III

11.06.2011 - V Tyski Turniej Kata - część techniczna Olimpiady Tyskiej

Kata

27

2011

Kupień Mateusz

I

11.06.2011 - V Tyski Turniej Kata - część techniczna Olimpiady Tyskiej

Kobudo

28

2011

Twardowski Daniel

II

11.06.2011 - V Tyski Turniej Kata - część techniczna Olimpiady Tyskiej

Kobudo

29

2011

Rzeźnik Sebastian

III

11.06.2011 - V Tyski Turniej Kata - część techniczna Olimpiady Tyskiej

Kobudo

30

2011

Zamojda Patrycja

III

28.05.2011 - XIV Mistrzostwa Polski Juniorów OYAMA PFK w Semi-knockdown, Lublin

Kumite

31

2011

Twardowski Daniel

I

Estonia, 14-15.05.2011 - Mistrzostwa Europy Oyama Karate

Kata

32

2011

Poleszak Piotr

I

6.04.2011 - I Tyska Olimpiada Oyama Karate

Konkurencje sprawnościowe

33

2011

Kupień Adrian

III

6.04.2011 - I Tyska Olimpiada Oyama Karate

Konkurencje sprawnościowe

34

2011

Kupień Mateusz

I

6.04.2011 - I Tyska Olimpiada Oyama Karate

Konkurencje sprawnościowe

35

2011

Brzuchacz Piotr

II

6.04.2011 - I Tyska Olimpiada Oyama Karate

Konkurencje sprawnościowe

36

2011

Twardowski Daniel

III

6.04.2011 - I Tyska Olimpiada Oyama Karate

Konkurencje sprawnościowe

37

2011

Rzeźnik Sebastian

II

26.03.2011 - Mistrzostwa Polski Rzeszów

Kata

38

2011

Taraska Klaudia

II

6.03.2011 - Puchar Śląska Chorzów

Kata

39

2011

Jaromin Krzysztof

II

6.03.2011 - Puchar Śląska Chorzów

Kata

40

2011

Dobrzańska Zuzanna

III

6.03.2011 - Puchar Śląska Chorzów

Kata

41

2011

Brzuchacz Piotr

I

6.03.2011 - Puchar Śląska Chorzów

Kata

42

2011

Twardowski Daniel

I

6.03.2011 - Puchar Śląska Chorzów

Kobudo

43

2011

Rzeźnik Sebastian

III

6.03.2011 - Puchar Śląska Chorzów

Kobudo

44

2011

Brzuchacz Piotr

III

6.03.2011 - Puchar Śląska Chorzów

Kobudo

45

2011

Twardowski Daniel

I

6.03.2011 - Puchar Śląska Chorzów

Walka na tarczy

46

2011

Rzeźnik Sebastian

I

6.03.2011 - Puchar Śląska Chorzów

Walka na tarczy

47

2011

Brzuchacz Piotr

III

6.03.2011 - Puchar Śląska Chorzów

Walka na tarczy

48

2011

Kupień Mateusz

III

6.03.2011 - Puchar Śląska Chorzów

Walka na tarczy

49

2011

Taraska Klaudia

I

13.02.2011 - Puchar Burmistrza Orzesza

Kata

50

2011

Piotrowska Karolina

II

13.02.2011 - Puchar Burmistrza Orzesza

Kata

51

2011

Pawłowski Łukasz

III

13.02.2011 - Puchar Burmistrza Orzesza

Kata

52

2011

Poleszak Piotr

II

13.02.2011 - Puchar Burmistrza Orzesza

Kata

53

2011

Kupień Adrian

III

13.02.2011 - Puchar Burmistrza Orzesza

Kata

54

2011

Brzuchacz Piotr

II

13.02.2011 - Puchar Burmistrza Orzesza

Kata

55

2011

Twardowski Daniel

I

13.02.2011 - Puchar Burmistrza Orzesza

Kobudo

56

2011

Rzeźnik Sebastian

II

13.02.2011 - Puchar Burmistrza Orzesza

Kobudo

57

2011

Brzuchacz Piotr

III

13.02.2011 - Puchar Burmistrza Orzesza

Kobudo

58

2011

Kupień Mateusz

IV

13.02.2011 - Puchar Burmistrza Orzesza

Kobudo

59

2011

Brzuchacz Piotr

I

13.02.2011 - Puchar Burmistrza Orzesza

Walka na tarczy

60

2011

Kupień Mateusz

I

13.02.2011 - Puchar Burmistrza Orzesza

Walka na tarczy

61

2011

Twardowski Daniel

II

13.02.2011 - Puchar Burmistrza Orzesza

Walka na tarczy

62

2011

Rzeźnik Sebastian

II

13.02.2011 - Puchar Burmistrza Orzesza

Walka na tarczy


Zapisy do sekcji

Nasze treningi odbywają się w szkołach:
SP nr 1 - Stare Tychy
SP nr 10 - Żwaków
SP nr 14 - os. B
SP nr 21 - os. M
SP nr 22 - os. H
SP nr 23 - Cielmice
SP nr 37 - os. K
SP w Kobiórze
SP nr 24 - Jaroszowice

oraz w przedszkolach:
Przedszkole nr 8
Przedszkole nr 10
Przedszkole nr 22
Przedszkole nr 30
Niepubliczne Przedszkole Językowe SMYKI
Przedszkole Artystyczno Sportowe SPORT-ART



OBOWIĄZUJĄ ZAPISY TELEFONICZNE LUB MAILOWE

Pierwszy trening jest niezobowiązujący, więc można przyjść i sprawdzić czy jest to ten sport, który chciałoby się uprawiać.

Kontakt: tel. 603-576-066 lub e-mail: karate.tychy@gmail.com
nr konta dla grup szkolnych powyżej 7 roku życia: 
SP 10, SP 14, SP 21, SP 22, SP 23, SP Kobiór
Tyski Klub Karate "Goliat"
ING Bank Śląski 

03 1050 1399 1000 0090 8042 2133



nr konta dla grup:
 
SP 1, SP 37 (grupy powyżej 7 lat)   
Śląski Klub Karate "Goliat"
ING Bank Śląski
 
32 1050 1214 1000 0007 0006 1724


Co na treningu:

PROSZĘ NOSIĆ SKAKANKI

GRUPY POCZĄTKUJĄCE:
Na zajęcia proszę przynosić małą butelkę wody NIEGAZOWANEJ NIESŁODZONEJ oraz skakanki.


GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA DZIECIĘCA godz. 18:00
Wtorek, 
Czwartek, 

GRUPA ZAAWANSOWANA DZIECIĘCA godz. 19:00 
Wtorek, 
Czwartek, 


GRUPA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH godz. 18:00-19:30
Poniedziałek, 
Środa, 


Dodatkowy trening kumite dla zawodników od 14 r. ż:
każdy piątek
Katowice, ul. Szkolna 7, godz. 20.00-21.00