oyamakarate.info

rok 2012

Lp

ROK

NAZWISKO I IMIĘ

MIEJSCE

TYP ZAWODÓW I DATA

KATEGORIA

1

2012

Rzeźnik Sebastian

III

25.11.2012 - Puchar Polski Kumite Młodzików Lekki Kontakt Radom

Kumite

2

2012

Twardowski Daniel

I

28.10.2012 - Puchar Prezydenta Tychów

Kobudo

3

2012

Rzeźnik Sebastian

II

28.10.2012 - Puchar Prezydenta Tychów

Kobudo

4

2012

Kupień Adrian

III

28.10.2012 - Puchar Prezydenta Tychów

Kobudo

5

2012

Kupień Adrian

II

28.10.2012 - Puchar Prezydenta Tychów

Kata

6

2012

Jaromin Krzysztof

III

28.10.2012 - Puchar Prezydenta Tychów

Kata

7

2012

Dobrzańska Zuzanna

I

28.10.2012 - Puchar Prezydenta Tychów

Kata

8

2012

Rosiek Rafał

II

28.10.2012 - Puchar Prezydenta Tychów

Kata

9

2012

Dobosz Sonia

III

28.10.2012 - Puchar Prezydenta Tychów

Kata

10

2012

Osuch Jakub

I

28.10.2012 - Puchar Prezydenta Tychów

Kata

11

2012

Taraska Klaudia

III

28.10.2012 - Puchar Prezydenta Tychów

Kata

12

2012

Kudela Michał

III

28.10.2012 - Puchar Prezydenta Tychów

Kata

13

2012

Duda Natalia

II

28.10.2012 - Puchar Prezydenta Tychów

Kata

14

2012

Gliwka Oliwier

III

28.10.2012 - Puchar Prezydenta Tychów

Kata

15

2012

Twardowski Daniel

III

27.10.2012 - Mistrzostwa Małopolski Młodzików Andrychów

Kumite

16

2012

Rzeźnik Sebastian

II

27.10.2012 - Mistrzostwa Małopolski Młodzików Andrychów

Kumite

17

2012

Gryc Magdalena

III

27.10.2012 - Mistrzostwa Małopolski Młodzików Andrychów

Kumite

18

2012

Twardowski Daniel

I

20.10.2012 - I Puchar Polski Oyama Karate Turek

Kata

19

2012

Gruszka Nadia

I

26.05.2012 - II Tyska Olimpiada Oyama Karate Kata

Kata

20

2012

Obrochta Bartosz

II

26.05.2012 - II Tyska Olimpiada Oyama Karate Kata

Kata

21

2012

Gromny Igor

III

26.05.2012 - II Tyska Olimpiada Oyama Karate Kata

Kata

22

2012

Furman Alan

I

26.05.2012 - II Tyska Olimpiada Oyama Karate Kata

Kata

23

2012

Gruszka Wiktor

II

26.05.2012 - II Tyska Olimpiada Oyama Karate Kata

Kata

24

2012

Stejzygier Layla

III

26.05.2012 - II Tyska Olimpiada Oyama Karate Kata

Kata

25

2012

Duda Natalia

I

26.05.2012 - II Tyska Olimpiada Oyama Karate Kata

Kata

26

2012

Gryzik Szymon

II

26.05.2012 - II Tyska Olimpiada Oyama Karate Kata

Kata

27

2012

Kudela Michał

III

26.05.2012 - II Tyska Olimpiada Oyama Karate Kata

Kata

28

2012

Jaromin Krzysztof

I

26.05.2012 - II Tyska Olimpiada Oyama Karate Kata

Kata

29

2012

Owczarczyk Kinga

II

26.05.2012 - II Tyska Olimpiada Oyama Karate Kata

Kata

30

2012

Martinson Adrian

III

26.05.2012 - II Tyska Olimpiada Oyama Karate Kata

Kata

31

2012

Twardowski Daniel

I

26.05.2012 - II Tyska Olimpiada Oyama Karate Kata

Kata

32

2012

Kupień Mateusz

II

26.05.2012 - II Tyska Olimpiada Oyama Karate Kata

Kata

33

2012

Rzeźnik Sebastian

III

26.05.2012 - II Tyska Olimpiada Oyama Karate Kata

Kata

34

2012

Twardowski Daniel

I

26.05.2012 - II Tyska Olimpiada Oyama Karate Kata

Kobudo

35

2012

Kupień Adrian

II

26.05.2012 - II Tyska Olimpiada Oyama Karate Kata

Kobudo

36

2012

Kupień Mateusz

III

26.05.2012 - II Tyska Olimpiada Oyama Karate Kata

Kobudo

37

2012

Twardowski Daniel

III

13.05.2012 - Ogólnopolski Turniej Lekkiego Kontaktu Tychy

Kumite

38

2012

Brzuchacz Piotr

II

13.05.2012 - XV Mistrzostwa Polski Juniorów Oyama Karate w Semi-knockdown Tychy

Kumite

39

2012

Zamojda Patrycja

II

12.05.2012 - XVII Mistrzostwa Polski Seniorów Oyama Karate w Semi-knockdown Tychy

Kumite

40

2012

Szmajda Dawid

III

30.04.2012 - II Tyska Olimpiada Oyama Karate - Konkurencje sprawnościowe

Konkurencje sprawnościowe

41

2012

Brzuchacz Kacper

I

30.04.2012 - II Tyska Olimpiada Oyama Karate - Konkurencje sprawnościowe

Konkurencje sprawnościowe

42

2012

Latos Oliwia

II

30.04.2012 - II Tyska Olimpiada Oyama Karate - Konkurencje sprawnościowe

Konkurencje sprawnościowe

43

2012

Jaromin Krzysztof

III

30.04.2012 - II Tyska Olimpiada Oyama Karate - Konkurencje sprawnościowe

Konkurencje sprawnościowe

44

2012

Twardowski Daniel

I

30.04.2012 - II Tyska Olimpiada Oyama Karate - Konkurencje sprawnościowe

Konkurencje sprawnościowe

45

2012

Lipski Paweł

II

30.04.2012 - II Tyska Olimpiada Oyama Karate - Konkurencje sprawnościowe

Konkurencje sprawnościowe

46

2012

Kupień Adrian

III

30.04.2012 - II Tyska Olimpiada Oyama Karate - Konkurencje sprawnościowe

Konkurencje sprawnościowe

47

2012

Twardowski Daniel

I

31.03.2012 - XVIII Mistrzostwa Polski Oyama Karate Olkusz

Kata

48

2012

Legenzow Adrian

II

11.03.2012 - Mistrzostwa Śląska Chorzów

Kata

49

2012

Rosiek Rafał

III

11.03.2012 - Mistrzostwa Śląska Chorzów

Kata

50

2012

Piotrowska Karolina

IV

11.03.2012 - Mistrzostwa Śląska Chorzów

Kata

51

2012

Wysocka Karolina

I

11.03.2012 - Mistrzostwa Śląska Chorzów

Kata

52

2012

Gryc Magdalena

IV

11.03.2012 - Mistrzostwa Śląska Chorzów

Kata

53

2012

Twardowski Daniel

IV

11.03.2012 - Mistrzostwa Śląska Chorzów

Kata

54

2012

Rzeźnik Sebastian

II

11.03.2012 - Mistrzostwa Śląska Chorzów

Kobudo

55

2012

Twardowski Daniel

IV

11.03.2012 - Mistrzostwa Śląska Chorzów

Kobudo

56

2012

Rzeźnik Sebastian

I

11.03.2012 - Mistrzostwa Śląska Chorzów

Walka na tarczy

57

2012

Twardowski Daniel

I

11.03.2012 - Mistrzostwa Śląska Chorzów

Walka na tarczy

58

2012

Wysocka Karolina

II

26.02.2012 - Puchar Burmistrza Orzesza

Kata

59

2012

Gryc Magdalena

III

26.02.2012 - Puchar Burmistrza Orzesza

Kata

60

2012

Rosiek Rafał

III

26.02.2012 - Puchar Burmistrza Orzesza

Kata

61

2012

Legenzow Adrian

III

26.02.2012 - Puchar Burmistrza Orzesza

Kata

62

2012

Twardowski Daniel

I

26.02.2012 - Puchar Burmistrza Orzesza

Walka na tarczy

63

2012

Rzeźnik Sebastian

I

26.02.2012 - Puchar Burmistrza Orzesza

Walka na tarczy


Zapisy do sekcji

Nasze treningi odbywają się w szkołach:
SP nr 1 - Stare Tychy
SP nr 10 - Żwaków
SP nr 21 - os. M
SP nr 22 - os. H
SP nr 23 - Cielmice
SP nr 35 - os. N
SP nr 37 - os. K
SP nr 24 - Jaroszowice

oraz w przedszkolach:
Przedszkole nr 8
Przedszkole nr 10
Przedszkole nr 22
Przedszkole nr 30
Niepubliczne Przedszkole Językowe SMYKI
Przedszkole Artystyczno Sportowe SPORT-ART



OBOWIĄZUJĄ ZAPISY TELEFONICZNE LUB MAILOWE

Pierwszy trening jest niezobowiązujący, więc można przyjść i sprawdzić czy jest to ten sport, który chciałoby się uprawiać.

Kontakt: tel. 603-576-066 lub e-mail: karate.tychy@gmail.com
nr konta dla grup szkolnych powyżej 7 roku życia: 
SP 10, SP 21, SP 22, SP 23, SP 24, SP 35, SP 37 (grupa młodziezy i dorosłych) oraz wszystkie przedszkola (P8, P10, P22, P30, Smyki)
Tyski Klub Karate "Goliat"
ING Bank Śląski 

03 1050 1399 1000 0090 8042 2133

nr konta dla grup przedszkolnych Karate Kids i Karate Young w SP 37:
ING Bank Śląski

48 1050 1399 1000 0097 4352 0307



nr konta dla grup:
SP 1, SP 37 (grupa dziecięca od 7 lat)   
Śląski Klub Karate "Goliat"
ING Bank Śląski
 
32 1050 1214 1000 0007 0006 1724




Co na treningu:
GRUPY PRZEDSZKOLNE:
Na zajęcia proszę przynosić małą butelkę wody NIEGAZOWANEJ NIESŁODZONEJ


GRUPY POCZĄTKUJĄCE:
Na zajęcia proszę przynosić małą butelkę wody NIEGAZOWANEJ NIESŁODZONEJ oraz skakanki.


DODATKOWY TRENING 
OBOWIĄZKOWY DLA ZAWODNIKÓW godz. 18:30-19:30
każdy piątek
SP nr 37, ul. Konecznego 1