oyamakarate.info

rok 2014

Lp

ROK

NAZWISKO I IMIĘ

MIEJSCE

TYP ZAWODÓW I DATA

KATEGORIA

1

2014

Uhryn Maja

III

7.12.2014 - Puchar Prezydenta Tychów

Kata

2

2014

Wątor Joanna

II

7.12.2014 - Puchar Prezydenta Tychów

Kata

3

2014

Sękowski Łukasz

I

7.12.2014 - Puchar Prezydenta Tychów

Kata

4

2014

Kajda Kornelia

II

7.12.2014 - Puchar Prezydenta Tychów

Kata

5

2014

Jarek Klaudia

I

7.12.2014 - Puchar Prezydenta Tychów

Kata

6

2014

Stępniak Mikołaj

II

7.12.2014 - Puchar Prezydenta Tychów

Kata

7

2014

Braliński Jakub

III

7.12.2014 - Puchar Prezydenta Tychów

Kata

8

2014

Dobrzańska Zuzanna

I

7.12.2014 - Puchar Prezydenta Tychów

Kata

9

2014

Taraska Karolina

I

7.12.2014 - Puchar Prezydenta Tychów

Walka na tarczy

10

2014

Dobrzańska Zuzanna

II

7.12.2014 - Puchar Prezydenta Tychów

Walka na tarczy

11

2014

Wątor Joanna

III

7.12.2014 - Puchar Prezydenta Tychów

Walka na tarczy

12

2014

Gawlikowska Martyna

I

7.06.2014 - V Turniej Ziemi Oświęcimskiej Oyama Karate w Kata

Kata

13

2014

Wątor Joanna

I

7.06.2014 - V Turniej Ziemi Oświęcimskiej Oyama Karate w Kata

Kata

14

2014

Duda Natalia

I

7.06.2014 - V Turniej Ziemi Oświęcimskiej Oyama Karate w Kata

Kata

15

2014

Stępniak Mikołaj

II

7.06.2014 - V Turniej Ziemi Oświęcimskiej Oyama Karate w Kata

Kata

16

2014

Braliński Jakub

III

7.06.2014 - V Turniej Ziemi Oświęcimskiej Oyama Karate w Kata

Kata

17

2014

Dobrzańska Zuzanna

I

7.06.2014 - V Turniej Ziemi Oświęcimskiej Oyama Karate w Kata

Kata

18

2014

Rosiek Rafał

II

7.06.2014 - V Turniej Ziemi Oświęcimskiej Oyama Karate w Kata

Kata

19

2014

Brzuchacz Piotr

I

31.05.2014 - Mistrzostwa Polski Południowej Olkusz

Kumite

20

2014

Jaromin Krzysztof

II

31.05.2014 - Mistrzostwa Polski Południowej Olkusz

Kumite

21

2014

Kupień Mateusz

II

31.05.2014 - Mistrzostwa Polski Południowej Olkusz

Kumite

22

2014

Musiał Wojciech

II

31.05.2014 - Mistrzostwa Polski Południowej Olkusz

Kumite

23

2014

Twardowski Daniel

II

31.05.2014 - Mistrzostwa Polski Południowej Olkusz

Kumite

24

2014

Dobrzańska Zuza

I

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

25

2014

Rosiek Rafał

II

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

26

2014

Taraska Klaudia

III

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

27

2014

Dobosz Sonia

I

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

28

2014

Pagieła Daria

II

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

29

2014

Lampart Maja

III

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

30

2014

Duda Natalia

I

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

31

2014

Gliwka Oliwier

II

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

32

2014

Klos Kamil

III

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

33

2014

Gruszka Nadia

I

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

34

2014

Taraska Karolina

II

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

35

2014

Stejzygier Layla

III

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

36

2014

Nalepa Filip

I

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

37

2014

Braliński Jakub

II

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

38

2014

Gruszka Wiktor

III

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

39

2014

Stępniak Mikołaj

I

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

40

2014

Brzuchacz Mikołaj

II

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

41

2014

Mika Magdalena

III

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

42

2014

Sękowski Łukasz

I

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

43

2014

Kajda Kornelia

II

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

44

2014

Sękowski Dawid

III

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

45

2014

Wątor Joanna

I

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

46

2014

Gniadek Amelia

II

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

47

2014

Różycka Hanna

III

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

48

2014

Nogaj Wiktor

I

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

49

2014

Waniczek Kamil

II

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

50

2014

Stala Mikołaj

III

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

51

2014

Gawlikowska Martyna

I

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

52

2014

Bryła Wiktoria

II

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

53

2014

Karoń Sonia

III

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

54

2014

Bielas Szymon

I

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

55

2014

Bielas Adam

II

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

56

2014

Jaromin Bartosz

III

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

57

2014

Olak Gabriel

I

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

58

2014

Staniczek Zofia

II

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

59

2014

Szafron Tomasz

III

24.05.2014 - IV tyska Olimpiada Oyama Karate

Kata

60

2014

Duda Natalia

I

9.03.2014 - Puchar Śląska  Chorzów

Kata

61

2014

Dobrzańska Zuzanna

I

9.03.2014 - Puchar Śląska  Chorzów

Kata

62

2014

Biernacki Maksymilian

II

9.03.2014 - Puchar Śląska  Chorzów

Kata

63

2014

Wątor Joanna

II

9.03.2014 - Puchar Śląska  Chorzów

Kata

64

2014

Nalepa Filip

II

9.03.2014 - Puchar Śląska  Chorzów

Kata

65

2014

Taraska Karolina

II

9.03.2014 - Puchar Śląska  Chorzów

Kata

66

2014

Taraska Klaudia

III

9.03.2014 - Puchar Śląska  Chorzów

Kata

67

2014

Pawłowski Łukasz

III

9.03.2014 - Puchar Śląska  Chorzów

Kata

68

2014

Mańkowska Paulina

I

9.03.2014 - Puchar Śląska  Chorzów

Walka na tarczy

69

2014

Taraska Karolina

III

9.03.2014 - Puchar Śląska  Chorzów

Walka na tarczy

70

2014

Braliński Jakub

III

9.03.2014 - Puchar Śląska  Chorzów

Walka na tarczy


Zapisy do sekcji

Nasze treningi odbywają się w szkołach:
SP nr 1 - Stare Tychy
SP nr 10 - Żwaków
SP nr 21 - os. M
SP nr 22 - os. H
SP nr 23 - Cielmice
SP nr 35 - os. N
SP nr 37 - os. K
SP nr 24 - Jaroszowice

oraz w przedszkolach:
Przedszkole nr 8
Przedszkole nr 10
Przedszkole nr 22
Przedszkole nr 30
Niepubliczne Przedszkole Językowe SMYKI
Przedszkole Artystyczno Sportowe SPORT-ART



OBOWIĄZUJĄ ZAPISY TELEFONICZNE LUB MAILOWE

Pierwszy trening jest niezobowiązujący, więc można przyjść i sprawdzić czy jest to ten sport, który chciałoby się uprawiać.

Kontakt: tel. 603-576-066 lub e-mail: karate.tychy@gmail.com
nr konta dla grup szkolnych powyżej 7 roku życia: 
SP 10, SP 21, SP 22, SP 23, SP 24, SP 35, SP 37 (grupa młodziezy i dorosłych) oraz wszystkie przedszkola (P8, P10, P22, P30, Smyki)
Tyski Klub Karate "Goliat"
ING Bank Śląski 

03 1050 1399 1000 0090 8042 2133

nr konta dla grup przedszkolnych Karate Kids i Karate Young w SP 37:
ING Bank Śląski

48 1050 1399 1000 0097 4352 0307



nr konta dla grup:
SP 1, SP 37 (grupa dziecięca od 7 lat)   
Śląski Klub Karate "Goliat"
ING Bank Śląski
 
32 1050 1214 1000 0007 0006 1724




Co na treningu:
GRUPY PRZEDSZKOLNE:
Na zajęcia proszę przynosić małą butelkę wody NIEGAZOWANEJ NIESŁODZONEJ


GRUPY POCZĄTKUJĄCE:
Na zajęcia proszę przynosić małą butelkę wody NIEGAZOWANEJ NIESŁODZONEJ oraz skakanki.


DODATKOWY TRENING 
OBOWIĄZKOWY DLA ZAWODNIKÓW godz. 18:30-19:30
każdy piątek
SP nr 37, ul. Konecznego 1