oyamakarate.info

rok 2015

Lp

ROK

NAZWISKO I IMIĘ

MIEJSCE

TYP ZAWODÓW I DATA

KATEGORIA

1

2015

Domider Michalina

I

5.12.2015 Puchar Prezydenta Tychów

Kata

2

2015

Wieczorek Wiktoria

I

5.12.2015 Puchar Prezydenta Tychów

Kata

3

2015

Brzuchacz Mikołaj

I

5.12.2015 Puchar Prezydenta Tychów

Kata

4

2015

Gruszka Nadia

I

5.12.2015 Puchar Prezydenta Tychów

Kata

5

2015

Poniewierska Paulina

III

5.12.2015 Puchar Prezydenta Tychów

Kata

6

2015

Jendyczek Kacper

III

5.12.2015 Puchar Prezydenta Tychów

Kata

7

2015

Matuszewski Adam

IV

5.12.2015 Puchar Prezydenta Tychów

Kata

8

2015

Kozak Paula

II

5.12.2015 Puchar Prezydenta Tychów

Kata

9

2015

Rusin Adam

II

5.12.2015 Puchar Prezydenta Tychów

Kata

10

2015

Rębisz Jakub

III

5.12.2015 Puchar Prezydenta Tychów

Kata

11

2015

Gniadek Amelia

II

5.12.2015 Puchar Prezydenta Tychów

Kata

12

2015

Stejzygier Layla

IV

5.12.2015 Puchar Prezydenta Tychów

Kata

13

2015

Biernacki Gabriel

II

5.12.2015 Puchar Prezydenta Tychów

Kata

14

2015

Taraska Karolina

II

5.12.2015 Puchar Prezydenta Tychów

Kata

15

2015

Jarek Klaudia

III

5.12.2015 Puchar Prezydenta Tychów

Kata

16

2015

Stępniak Mikołaj

I

5.12.2015 Puchar Prezydenta Tychów

Kata

17

2015

Biernacki Maksymilian

II

5.12.2015 Puchar Prezydenta Tychów

Kata

18

2015

Stencel Dominika

II

5.12.2015 Puchar Prezydenta Tychów

Walka na tarczy

19

2015

Brzuchacz Mikołaj

I

5.12.2015 Puchar Prezydenta Tychów

Walka na tarczy

20

2015

Braliński Jakub

IV

5.12.2015 Puchar Prezydenta Tychów

Walka na tarczy

21

2015

Witek Oskar

III

8.11.2015 - Puchar Polski Południowej Oyama PFK w kumite, Olkusz

Kumite

22

2015

Jaromin Krzysztof

II

8.11.2015 - Puchar Polski Południowej Oyama PFK w kumite, Olkusz

Kumite

23

2015

Sztepun Marcin

II

8.11.2015 - Puchar Polski Południowej Oyama PFK w kumite, Olkusz

Kumite

24

2015

Gąsior Małgorzata

II

8.11.2015 - Puchar Polski Południowej Oyama PFK w kumite, Olkusz

Kumite

25

2015

Martinson Andrzej

I

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

26

2015

Żyrek Jakub

II

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

27

2015

Sroka Nadia

III

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

28

2015

Sadowski Natan

I

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

29

2015

Luberda Mateusz

II

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

30

2015

Traczykiewicz Jakub

III

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

31

2015

Poniewierska Paulina

I

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

32

2015

Jabłoński Konrad

II

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

33

2015

Śleziak Kajetan

III

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

34

2015

Fil Franciszek

I

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

35

2015

Kaczmarek Wiktor

II

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

36

2015

Kazimierski Wojciech

III

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

37

2015

Bielas Adam

I

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

38

2015

Bielas Szymon

II

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

39

2015

Musioł Kacper

III

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

40

2015

Witek Oskar

I

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

41

2015

Gajda Mikołaj

II

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

42

2015

Tasak Mikołaj

III

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

43

2015

Domider Michalina

I

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

44

2015

Suda Dominika

II

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

45

2015

Baron Lidia

III

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

46

2015

Jaromin Bartosz

I

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

47

2015

Waszkiewicz Szymon

II

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

48

2015

Bierwiaczonek Alicja

III

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

49

2015

Wątor Joanna

I

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

50

2015

Gawlikowska Martyna

II

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

51

2015

Waniczek Kamil

III

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

52

2015

Gniadek Amelia

I

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

53

2015

Sękowski Łukasz

II

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

54

2015

Bastek Emilia

III

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

55

2015

Stępniak Mikołaj

I

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

56

2015

Brzuchacz Mikołaj

II

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

57

2015

Biernacki Gabriel

III

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

58

2015

Jarek Klaudia

I

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

59

2015

Kołodziej Magdalena

II

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

60

2015

Stejzygier Layla

III

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

61

2015

Taraska Karolina

I

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

62

2015

Biernacki Maksymilian

II

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

63

2015

Duda Natalia

III

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

64

2015

Dobrzańska Zuzanna

I

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

65

2015

Rosiek Rafał

II

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

66

2015

Martinson Adrian

III

30.05.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Kata

67

2015

Patrycja Zamojda

II

24.05.2015 - XX Otwarte Mistrzostwa Polski Oyama PFK, Wieliczka

Kumite

68

2015

Daniel Twardowski

I

23.05.2015 - Otwarty Puchar Europy Oyama IKF, Wieliczka

Kata

69

2015

Magdalena Gryc

III

23.05.2015 - Otwarty Puchar Europy Oyama IKF, Wieliczka

Kumite

70

2015

Magdalena Gryc

I

25.04.2015 - Mistrzostwa Polski Południowej, Tarnów

Kumite

71

2015

Patrycja Zamojda

II

25.04.2015 - Mistrzostwa Polski Południowej, Tarnów

Kumite

72

2015

Małgorzata Gąsior

III

25.04.2015 - Mistrzostwa Polski Południowej, Tarnów

Kumite

73

2015

Wiktor Gruszka

III

25.04.2015 - Mistrzostwa Polski Południowej, Tarnów

Kumite

74

2015

Krzysztof Jaromin

III

25.04.2015 - Mistrzostwa Polski Południowej, Tarnów

Kumite

75

2015

Musioł Kacper

I

15.04.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Konkurencje sprawnościowe

76

2015

Waszkiewicz Szymon

I

15.04.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Konkurencje sprawnościowe

77

2015

Witek Oskar

II

15.04.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Konkurencje sprawnościowe

78

2015

Rosiek Rafał

II

15.04.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Konkurencje sprawnościowe

79

2015

Biernacki Gabriel

III

15.04.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Konkurencje sprawnościowe

80

2015

Brzuchacz Mikołaj

III

15.04.2015 - V Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Konkurencje sprawnościowe

81

2015

Rusin Adam

III

22.03.2015 - Puchar Śląska, Chorzów

Kata

82

2015

Gajda Mikołaj

III

22.03.2015 - Puchar Śląska, Chorzów

Kata

83

2015

Gawlikowska Martyna

I

22.03.2015 - Puchar Śląska, Chorzów

Kata

84

2015

Brzuchacz Mikołaj

I

22.03.2015 - Puchar Śląska, Chorzów

Kata

85

2015

Taraska Karolina

I

22.03.2015 - Puchar Śląska, Chorzów

Kata

86

2015

Biernacki Maksymilian

II

22.03.2015 - Puchar Śląska, Chorzów

Kata

87

2015

Jarek Klaudia

II

22.03.2015 - Puchar Śląska, Chorzów

Kata

88

2015

Taraska Klaudia

II

22.03.2015 - Puchar Śląska, Chorzów

Kata

89

2015

Dobrzańska Zuzanna

III

22.03.2015 - Puchar Śląska, Chorzów

Kata

90

2015

Gruszka Wiktor

III

22.03.2015 - Puchar Śląska, Chorzów

Kata

91

2015

Dobrzańska Zuzanna

I

22.03.2015 - Puchar Śląska, Chorzów

Walka na tarczy

92

2015

Gruszka Nadia

II

22.03.2015 - Puchar Śląska, Chorzów

Walka na tarczy

93

2015

Twardowski Daniel

I

7.03.2015 - Mistrzostwa Polski Oyama Karate w kata, Koło

Kobudo

94

2015

Twardowski Daniel

I

7.03.2015 - Mistrzostwa Polski Oyama Karate w kata, Koło

Kata

95

2015

Rzeźnik Sebastian

II

7.03.2015 - Mistrzostwa Polski Oyama Karate w kata, Koło

Kobudo

96

2015

Wieczorek Wiktoria

II

7.03.2015 - Mistrzostwa Polski Oyama Karate w kata, Koło

Kata

97

2015

Stępniak Mikołaj

III

7.03.2015 - Mistrzostwa Polski Oyama Karate w kata, Koło

Kata

98

2015

Rosiek Rafał

III

7.03.2015 - Mistrzostwa Polski Oyama Karate w kata, Koło

Kata


Zapisy do sekcji

Nasze treningi odbywają się w szkołach:
SP nr 1 - Stare Tychy
SP nr 10 - Żwaków
SP nr 21 - os. M
SP nr 22 - os. H
SP nr 23 - Cielmice
SP nr 35 - os. N
SP nr 37 - os. K
SP nr 24 - Jaroszowice

oraz w przedszkolach:
Przedszkole nr 8
Przedszkole nr 10
Przedszkole nr 22
Przedszkole nr 30
Niepubliczne Przedszkole Językowe SMYKI
Przedszkole Artystyczno Sportowe SPORT-ART



OBOWIĄZUJĄ ZAPISY TELEFONICZNE LUB MAILOWE

Pierwszy trening jest niezobowiązujący, więc można przyjść i sprawdzić czy jest to ten sport, który chciałoby się uprawiać.

Kontakt: tel. 603-576-066 lub e-mail: karate.tychy@gmail.com
nr konta dla grup szkolnych powyżej 7 roku życia: 
SP 10, SP 21, SP 22, SP 23, SP 24, SP 35, SP 37 (grupa młodziezy i dorosłych) oraz wszystkie przedszkola (P8, P10, P22, P30, Smyki)
Tyski Klub Karate "Goliat"
ING Bank Śląski 

03 1050 1399 1000 0090 8042 2133

nr konta dla grup przedszkolnych Karate Kids i Karate Young w SP 37:
ING Bank Śląski

48 1050 1399 1000 0097 4352 0307



nr konta dla grup:
SP 1, SP 37 (grupa dziecięca od 7 lat)   
Śląski Klub Karate "Goliat"
ING Bank Śląski
 
32 1050 1214 1000 0007 0006 1724




Co na treningu:
GRUPY PRZEDSZKOLNE:
Na zajęcia proszę przynosić małą butelkę wody NIEGAZOWANEJ NIESŁODZONEJ


GRUPY POCZĄTKUJĄCE:
Na zajęcia proszę przynosić małą butelkę wody NIEGAZOWANEJ NIESŁODZONEJ oraz skakanki.


DODATKOWY TRENING 
OBOWIĄZKOWY DLA ZAWODNIKÓW godz. 18:30-19:30
każdy piątek
SP nr 37, ul. Konecznego 1