oyamakarate.info

rok 2016

Lp

ROK

NAZWISKO I IMIĘ

MIEJSCE

TYP ZAWODÓW I DATA

KATEGORIA

1

2016

Braliński Jakub

I

3.12.2016 - Puchar Prezytenta m. Tychy, Tychy

Kumite

2

2016

Rosiek Rafał

I

3.12.2016 - Puchar Prezytenta m. Tychy, Tychy

kata

3

2016

Biernacki Maksymilian

II

3.12.2016 - Puchar Prezytenta m. Tychy, Tychy

kata

4

2016

Gruszka Wiktor

III

3.12.2016 - Puchar Prezytenta m. Tychy, Tychy

kata

5

2016

Jarek Klaudia

III

3.12.2016 - Puchar Prezytenta m. Tychy, Tychy

kata

6

2016

Stencel Dominika

II

3.12.2016 - Puchar Prezytenta m. Tychy, Tychy

kata

7

2016

Taraska Klaudia

I

3.12.2016 - Puchar Prezytenta m. Tychy, Tychy

kata

8

2016

Rusin Adam

II

3.12.2016 - Puchar Prezytenta m. Tychy, Tychy

kata

9

2016

Domider Michalina

I

3.12.2016 - Puchar Prezytenta m. Tychy, Tychy

kata

10

2016

Kozak Paula

II

3.12.2016 - Puchar Prezytenta m. Tychy, Tychy

kata

11

2016

Gawlikowska Martyna

III

3.12.2016 - Puchar Prezytenta m. Tychy, Tychy

kata

12

2016

Ryś Fabian

II

3.12.2016 - Puchar Prezytenta m. Tychy, Tychy

kata

13

2016

Szymula Mateusz

III

3.12.2016 - Puchar Prezytenta m. Tychy, Tychy

kata

14

2016

Kaszyk Klaudia

III

3.12.2016 - Puchar Prezytenta m. Tychy, Tychy

kata

15

2016

Gąsior Małgorzata

III

26.11.2016 - Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group, Wałbrzych

Kumite

16

2016

Stępniak Mikołaj

III

26.11.2016 - Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group, Wałbrzych

Kumite

17

2016

Gruszka Nadia

II

26.11.2016 - Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group, Wałbrzych

Kumite

18

2016

Rzeźnik Sebastian

III

26.11.2016 - Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group, Wałbrzych

Kobudo

19

2016

Rzeźnik Sebastian

II

26.11.2016 - Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group, Wałbrzych

Kata

20

2016

Wieczorek Wiktoria

I

5.11.2016 - Mistrzostwa Polski Południowej, Kraków

Kumite

21

2016

Krzysztof Jaromin

I

5.11.2016 - Mistrzostwa Polski Południowej, Kraków

Kumite

22

2016

Gruszka Wiktor

II

5.11.2016 - Mistrzostwa Polski Południowej, Kraków

Kumite

23

2016

Gruszka Nadia

II

5.11.2016 - Mistrzostwa Polski Południowej, Kraków

Kumite

24

2016

Latusek Klaudia

I

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

25

2016

Szymula Mateusz

I

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

26

2016

Kociołek Bartosz

I

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

27

2016

Oleksyk Małgorzata

I

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

28

2016

Śleziak Kajetan

I

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

29

2016

Mol Mateusz

I

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

30

2016

Skrajda Karol

I

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

31

2016

Ryś Fabian

I

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

32

2016

Poniewierska Paulina

I

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

33

2016

Szczęsnowicz Filip

I

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

34

2016

Jendyczek Kacper

I

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

35

2016

Gawlikowska Martyna

I

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

36

2016

Bielas Szymon

I

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

37

2016

Domider Michalina

I

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

38

2016

Biernacki Gabriel

I

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

39

2016

Stępniak Mikołaj

I

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

40

2016

Gruszka Nadia

I

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

41

2016

Szczęsnowicz Maja

II

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

42

2016

Chrobok Kamil

II

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

43

2016

Mazur Kacper

II

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

44

2016

Urbańczyk Maria

II

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

45

2016

Duraj Bartosz

II

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

46

2016

Petroniec Józef

II

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

47

2016

Fortuna Jakub

II

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

48

2016

Pilarz Kornel

II

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

49

2016

Bujnarowska Martyna

II

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

50

2016

Czenczek Jakub

II

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

51

2016

Bierwiaczonek Alicja

II

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

52

2016

Piątkowska Malwina

II

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

53

2016

Rębisz Jakub

II

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

54

2016

Pakuła Aleksandra

II

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

55

2016

Miszkurka Adam

II

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

56

2016

Braliński Jakub

II

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

57

2016

Duda Natalia

II

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

58

2016

Janota Emilia

III

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

59

2016

Rojek Dominik

III

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

60

2016

Pietrzyk Bartosz

III

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

61

2016

Zdeb Zuzanna

III

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

62

2016

Szułejko Mikołaj

III

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

63

2016

Petroniec Jan

III

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

64

2016

Piegza Miłosz

III

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

65

2016

Młyńczyk Weronika

III

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

66

2016

Skorupa Lena

III

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

67

2016

Matuszewski Adam

III

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

68

2016

Żyrek Jakub

III

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

69

2016

Lesisz Martyna

III

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

70

2016

Stala Tymoteusz

III

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

71

2016

Dutka Natalia

III

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

72

2016

Szypuła Norbert

III

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

73

2016

Kajda Kornelia

III

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

74

2016

Taraska Karolina

III

4.06.2016 - VI Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata

Kata

75

2016

Stępniak Mikołaj

II

21.05.2016 - XXI Mistrzostwa Polski Oyama PFK w kumite, Rzeszów

Kumite

76

2016

Gruszka Nadia

II

21.05.2016 - XXI Mistrzostwa Polski Oyama PFK w kumite, Rzeszów

Kumite

77

2016

Gruszka Wiktor

IV

21.05.2016 - XXI Mistrzostwa Polski Oyama PFK w kumite, Rzeszów

Kumite

78

2016

Twardowski Daniel

I

23.04.2016 - Mistrzostwa Polski Wschodniej Oyama PFK w kumite, Pionki

Kumite

79

2016

Gruszka Nadia

II

23.04.2016 - Mistrzostwa Polski Wschodniej Oyama PFK w kumite, Pionki

Kumite

80

2016

Wątor Joanna

I

20.03.2016 - Puchar Śląska, Chorzów

Kata

81

2016

Biernacki Gabriel

I

20.03.2016 - Puchar Śląska, Chorzów

Kata

82

2016

Taraska Karolina

I

20.03.2016 - Puchar Śląska, Chorzów

Kata

83

2016

Gruszka Wiktor

I

20.03.2016 - Puchar Śląska, Chorzów

Kata

84

2016

Gruszka Nadia

I

20.03.2016 - Puchar Śląska, Chorzów

Walka na tarczy

85

2016

Podsiadły Jakub

II

20.03.2016 - Puchar Śląska, Chorzów

Kata

86

2016

Gruszka Nadia

II

20.03.2016 - Puchar Śląska, Chorzów

Kata

87

2016

Kozak Paula

II

20.03.2016 - Puchar Śląska, Chorzów

Kata

88

2016

Bielas Szymon

II

20.03.2016 - Puchar Śląska, Chorzów

Kata

89

2016

Mol Mateusz

II

20.03.2016 - Puchar Śląska, Chorzów

Kata

90

2016

Wieczorek Wiktoria

II

20.03.2016 - Puchar Śląska, Chorzów

Walka na tarczy

91

2016

Stępniak Mikołaj

II

20.03.2016 - Puchar Śląska, Chorzów

Walka na tarczy

92

2016

Matuszewski Adam

III

20.03.2016 - Puchar Śląska, Chorzów

Kata

93

2016

Domider Michalina

III

20.03.2016 - Puchar Śląska, Chorzów

Kata

94

2016

Rębisz Jakub

III

20.03.2016 - Puchar Śląska, Chorzów

Kata

95

2016

Taraska Klaudia

III

20.03.2016 - Puchar Śląska, Chorzów

Kata

96

2016

Braliński Jakub

III

20.03.2016 - Puchar Śląska, Chorzów

Kata

97

2016

Gruszka Wiktor

III

20.03.2016 - Puchar Śląska, Chorzów

Walka na tarczy

98

2016

Jaromin Krzysztof

III

19.03.2016 - Mistrzostwa Polski Południowej Oyama PFK w kumite, Oświęcim

Kumite

99

2016

Rzeźnik Sebastian

I

12.03.2016 - XXII Mistrzostwa Polski Oyama PFK w kata, Olkusz

Kata

100

2016

Rzeźnik Sebastian

I

12.03.2016 - XXII Mistrzostwa Polski Oyama PFK w kata, Olkusz

Kobudo

101

2016

Twardowski Daniel

II

12.03.2016 - XXII Mistrzostwa Polski Oyama PFK w kata, Olkusz

Kobudo

102

2016

Biernacki Maksymilian

II

12.03.2016 - XXII Mistrzostwa Polski Oyama PFK w kata, Olkusz

Kata

103

2016

Stępniak Mikołaj

III

12.03.2016 - XXII Mistrzostwa Polski Oyama PFK w kata, Olkusz

Kata


Zapisy do sekcji

Nasze treningi odbywają się w szkołach:
SP nr 1 - Stare Tychy
SP nr 10 - Żwaków
SP nr 14 - os. B
SP nr 21 - os. M
SP nr 22 - os. H
SP nr 23 - Cielmice
SP nr 37 - os. K
SP w Kobiórze
SP nr 24 - Jaroszowice

oraz w przedszkolach:
Przedszkole nr 8
Przedszkole nr 10
Przedszkole nr 22
Przedszkole nr 30
Niepubliczne Przedszkole Językowe SMYKI
Przedszkole Artystyczno Sportowe SPORT-ART



OBOWIĄZUJĄ ZAPISY TELEFONICZNE LUB MAILOWE

Pierwszy trening jest niezobowiązujący, więc można przyjść i sprawdzić czy jest to ten sport, który chciałoby się uprawiać.

Kontakt: tel. 603-576-066 lub e-mail: karate.tychy@gmail.com
nr konta dla grup szkolnych powyżej 7 roku życia: 
SP 10, SP 14, SP 21, SP 22, SP 23, SP Kobiór
Tyski Klub Karate "Goliat"
ING Bank Śląski 

03 1050 1399 1000 0090 8042 2133



nr konta dla grup:
 
SP 1, SP 37 (grupy powyżej 7 lat)   
Śląski Klub Karate "Goliat"
ING Bank Śląski
 
32 1050 1214 1000 0007 0006 1724


Co na treningu:

PROSZĘ NOSIĆ SKAKANKI

GRUPY POCZĄTKUJĄCE:
Na zajęcia proszę przynosić małą butelkę wody NIEGAZOWANEJ NIESŁODZONEJ oraz skakanki.


GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA DZIECIĘCA godz. 18:00
Wtorek, 
Czwartek, 

GRUPA ZAAWANSOWANA DZIECIĘCA godz. 19:00 
Wtorek, 
Czwartek, 


GRUPA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH godz. 18:00-19:30
Poniedziałek, 
Środa, 


Dodatkowy trening kumite dla zawodników od 14 r. ż:
każdy piątek
Katowice, ul. Szkolna 7, godz. 20.00-21.00