oyamakarate.info

rok 2017

Lp

ROK

NAZWISKO I IMIĘ

MIEJSCE

TYP ZAWODÓW I DATA

KATEGORIA

1

2017

Suwak Aleksandra

I

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Kata

2

2017

Trzeszczkowski Adam

II

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Kata

3

2017

Czerny Dominik

III

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Kata

4

2017

Kociołek Bartosz

I

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Kata

5

2017

Pakuła Aleksandra

I

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Kata

6

2017

Ryś Fabian

II

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Kata

7

2017

Rusin Adam

III

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Kata

8

2017

Kajda Kornelia

II

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Kata

9

2017

Wieczorek Wiktoria

III

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Kata

10

2017

Zielińska Wanda

II

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Kata w parach

11

2017

Suwak Aleksandra

II

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Kata w parach

12

2017

Dominik Amelia

III

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Kata w parach

13

2017

Młyńczyk Weronika

III

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Kata w parach

14

2017

Różycka Hanna

I

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Kata w parach

15

2017

Wieczorek Wiktoria

I

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Kata w parach

16

2017

Jarek Klaudia

I

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Kata w parach

17

2017

Kołodziej Magdalena

I

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Kata w parach

18

2017

Biernacki Maksymilian

II

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Kata w parach

19

2017

Braliński Jakub

II

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Kata w parach

20

2017

Wieczorek Wiktoria

I

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Kobudo

21

2017

Domider Michalina

II

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Kobudo

22

2017

Biernacki Gabriel

III

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Kobudo

23

2017

Duda Natalia

I

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Kobudo

24

2017

Biernacki Maksymilian

II

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Kobudo

25

2017

Stępniak Mikołaj

III

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Kobudo

26

2017

Szczęsnowicz Filip

II

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Walka na tarczy

27

2017

Braliński Jakub

I

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Walka na tarczy

28

2017

Wieczorek Wiktoria

II

11.06.2017 - Puchar Śląska, I Wakacyjny Turniej Oyama Karate, Chorzów

Walka na tarczy

29

2017

Gruszka Nadia

I

27.05.2017 - XXII Mistrzostwa Polski Oyama PFK

Kumite

30

2017

Stępniak Mikołaj

III

27.05.2017 - XXII Mistrzostwa Polski Oyama PFK

Kumite

31

2017

Kordyś Julia

I

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

32

2017

Tawkin Zuzanna

II

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

33

2017

Kowalska Lena

III

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

34

2017

Czerny Dominik

I

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

35

2017

Polczyk Miłosz

II

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

36

2017

Sobol Krzysztof

III

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

37

2017

Janik Joanna

I

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

38

2017

Szarata Pola

II

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

39

2017

Młyńczyk Martyna

III

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

40

2017

Hezner Szymon

I

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

41

2017

Pietrzyk Bartosz

II

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

42

2017

Białoń Mateusz

III

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

43

2017

Narkiewicz Zuzanna

I

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

44

2017

Narkiewicz Hanna

II

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

45

2017

Kunert Malwina

III

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

46

2017

Mamrowicz Zofia

I

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

47

2017

Skrajda Karol

II

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

48

2017

Panusz Julia

III

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

49

2017

Skorupa Lena

I

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

50

2017

Młyńczyk Weronika

II

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

51

2017

Książek Barbara

III

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

52

2017

Poniewierska Paulina

I

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

53

2017

Bujnarowska Martyna

II

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

54

2017

Zięba Witold

III

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

55

2017

Lesisz Martyna

I

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

56

2017

Grolik Oliwia

II

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

57

2017

Jendyczek Oskar

III

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

58

2017

Różycka Hanna

I

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

59

2017

Mazurowski Jakub

II

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

60

2017

Nalderowicz Cyprian

III

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

61

2017

Wieczorek Wiktoria

I

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

62

2017

Chrobok Mateusz

II

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

63

2017

Klos Kamil

III

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

64

2017

Kociołek Bartosz

I

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

65

2017

Suwak Aleksandra

II

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

66

2017

Zielińska Wanda

III

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

67

2017

Szczęsnowicz Filip

I

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

68

2017

Gawlikowska Martyna

II

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

69

2017

Pakuła Aleksandra

III

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

70

2017

Taraska Klaudia

I

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

71

2017

Kajda Kornelia

II

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

72

2017

Kołodziej Magdalena

III

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

73

2017

Stępniak Mikołaj

I

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

74

2017

Biernacki Maksymilian

II

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

75

2017

Jarek Klaudia

III

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kata

76

2017

Duda Natalia

I

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kobudo

77

2017

Domider Michalina

II

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kobudo

78

2017

Biernacki Maksymilian

III

13.05.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate w kata i kobudo, Tychy

Kobudo

79

2017

Stępniak Mikołaj

I

8.04.2017 - Mistrzostwa Polski Zachodniej w kata i kumite, Iłowa

Kumite

80

2017

Gruszka Nadia

I

8.04.2017 - Mistrzostwa Polski Zachodniej w kata i kumite, Iłowa

Kumite

81

2017

Biernacki Gabriel

II

8.04.2017 - Mistrzostwa Polski Zachodniej w kata i kumite, Iłowa

Kumite

82

2017

Biernacki Maksymilian

III

8.04.2017 - Mistrzostwa Polski Zachodniej w kata i kumite, Iłowa

Kumite

83

2017

Gruszka Wiktor

I

8.04.2017 - Mistrzostwa Polski Zachodniej w kata i kumite, Iłowa

Kumite

84

2017

Domider Michalina

I

8.04.2017 - Mistrzostwa Polski Zachodniej w kata i kumite, Iłowa

Kata

85

2017

Kozak Paula

II

8.04.2017 - Mistrzostwa Polski Zachodniej w kata i kumite, Iłowa

Kata

86

2017

Konrad Nowak

II

8.04.2017 - Mistrzostwa Polski Zachodniej w kata i kumite, Iłowa

Kata

87

2017

Biernacki Gabriel

III

8.04.2017 - Mistrzostwa Polski Zachodniej w kata i kumite, Iłowa

Kata

88

2017

Taraska Karolina

I

8.04.2017 - Mistrzostwa Polski Zachodniej w kata i kumite, Iłowa

Kata

89

2017

Gruszka Nadia

II

8.04.2017 - Mistrzostwa Polski Zachodniej w kata i kumite, Iłowa

Kata

90

2017

Stępniak Mikołaj

I

8.04.2017 - Mistrzostwa Polski Zachodniej w kata i kumite, Iłowa

Kata

91

2017

Biernacki Maksymilian

I

8.04.2017 - Mistrzostwa Polski Zachodniej w kata i kumite, Iłowa

Kata

92

2017

Gruszka Wiktor

II

8.04.2017 - Mistrzostwa Polski Zachodniej w kata i kumite, Iłowa

Kata

93

2017

Podsiadły Jakub

III

8.04.2017 - Mistrzostwa Polski Zachodniej w kata i kumite, Iłowa

Kata

94

2017

Jarek Klaudia

I

8.04.2017 - Mistrzostwa Polski Zachodniej w kata i kumite, Iłowa

Kata

95

2017

Twardowski Daniel

I

8.04.2017 - Mistrzostwa Polski Zachodniej w kata i kumite, Iłowa

Kata

96

2017

Likus Milena

II

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Sprawnościowa

97

2017

Kowalska Lena

III

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Sprawnościowa

98

2017

Kaim Tymoteusz

I

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Sprawnościowa

99

2017

Wawrzko Wiktoria

II

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Sprawnościowa

100

2017

Kaczorowska Iga

III

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Sprawnościowa

101

2017

Leszko Marcin

I

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Sprawnościowa

102

2017

Fortuna Jakub

III

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Sprawnościowa

103

2017

Domider Michalina

II

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Sprawnościowa

104

2017

Żółkiewicz Bartosz

I

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Sprawnościowa

105

2017

Kłakus Julia

II

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Sprawnościowa

106

2017

Narkiewicz Hanna

III

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Sprawnościowa

107

2017

Kaszyk Klaudia

I

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Sprawnościowa

108

2017

Tasak Mikołaj

II

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Sprawnościowa

109

2017

Nalderowicz Cyprian

II

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Sprawnościowa

110

2017

Biernacki Gabriel

III

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Sprawnościowa

111

2017

Suwak Aleksandra

III

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Sprawnościowa

112

2017

Szczęsnowicz Filip

I

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Sprawnościowa

113

2017

Gruszka Wiktor

II

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Sprawnościowa

114

2017

Hajduk Mateusz

III

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Sprawnościowa

115

2017

Zielińska Wanda

I

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Kata

116

2017

Suwak Aleksandra

II

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Kata

117

2017

Dąbrowska Dominika

III

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Kata

118

2017

Mazur Kacper

I

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Kata

119

2017

Musiał Kacper

II

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Kata

120

2017

Kunert Martyna

III

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Kata

121

2017

Żółkiewicz Bartosz

I

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Kata

122

2017

Fortuna Jakub

II

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Kata

123

2017

Żyrek Jakub

III

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Kata

124

2017

Pakuła Aleksandra

I

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Kata

125

2017

Kozak Paula

II

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Kata

126

2017

Szczęsnowicz Filip

I

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Kata

127

2017

Jaromin Krzysztof

II

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Kata

128

2017

Trojanowski Tymoteusz

III

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Kata

129

2017

Kajda Kornelia

I

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Kata

130

2017

Hajduk Mateusz

II

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Kata

131

2017

Kołodziej Magdalena

III

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Kata

132

2017

Kociołek Bartosz

II

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Kata

133

2017

Ryś Fabian

III

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Kata

134

2017

Domider Michalina

I

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Kata

135

2017

Taraska Klaudia

I

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Kata

136

2017

Stępniak Mikołaj

II

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Kata

137

2017

Jarek Klaudia

III

1.04.2017 - I Young Master Karate, Tychy

Kata

138

2017

Rzeźnik Sebastian

I

25.03.2017 - Mistrzostwa Polski Oyama PFK w kata, Turek

Kobudo

139

2017

Stępniak Mikołaj

I

25.03.2017 - Mistrzostwa Polski Oyama PFK w kata, Turek

kata

140

2017

Taraska Karolina

II

25.03.2017 - Mistrzostwa Polski Oyama PFK w kata, Turek

kata

141

2017

Daniel Twardowski

II

25.03.2017 - Mistrzostwa Polski Oyama PFK w kata, Turek

kata

142

2017

Sebastian Rzeźnik

II

25.03.2017 - Mistrzostwa Polski Oyama PFK w kata, Turek

Kata

143

2017

Daniel Twardowski

III

25.03.2017 - Mistrzostwa Polski Oyama PFK w kata, Turek

Kobudo

144

2017

Gruszka Nadia

III

25.03.2017 - Mistrzostwa Polski Oyama PFK w kata, Turek

kata

145

2017

Duda Natalia

III

25.03.2017 - Mistrzostwa Polski Oyama PFK w kata, Turek

kata

146

2017

Biernacki Maksymilian

III

25.03.2017 - Mistrzostwa Polski Oyama PFK w kata, Turek

kata

147

2017

Młyńczyk Martyna

I

23.03.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Sprawnościowa

148

2017

Janik Joanna

II

23.03.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Sprawnościowa

149

2017

Dominik Amelia

III

23.03.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Sprawnościowa

150

2017

Ronkiewicz Adam

I

23.03.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Sprawnościowa

151

2017

Waszkiewicz Szymon

II

23.03.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Sprawnościowa

152

2017

Szymański Jacek

III

23.03.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Sprawnościowa

153

2017

Biernacki Gabriel

I

23.03.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Sprawnościowa

154

2017

Lesisz Martyna

II

23.03.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Sprawnościowa

155

2017

Ficek Tymoteusz

III

23.03.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Sprawnościowa

156

2017

Bielas Adam

I

23.03.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Sprawnościowa

157

2017

Gruszka Nadia

II

23.03.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Sprawnościowa

158

2017

Hajduk Mateusz

III

23.03.2017 - VII Tyska Olimpiada Oyama Karate, Tychy

Sprawnościowa

159

2017

Knot Adam

II

11.03.2017 - Puchar Polski Oyama PFK, Memoriał Shigeru Oyamy, Chorzów

Kumite

160

2017

Jaromin Krzysztof

II

11.03.2017 - Mistrzostwa Polski Południowej Oyama PFK, Chorzów

Kumite

161

2017

Gruszka Nadia

III

11.03.2017 - Mistrzostwa Polski Południowej Oyama PFK, Chorzów

Kumite

162

2017

Gruszka Wiktor

III

11.03.2017 - Mistrzostwa Polski Południowej Oyama PFK, Chorzów

Kumite

163

2017

Bartyzel Karol

II

25.02.2017 - Puchar Prezesa Klubu GOLIAT, Bytom

Sprawnościowa

164

2017

Hajduk Mateusz

I

25.02.2017 - Puchar Prezesa Klubu GOLIAT, Bytom

Sprawnościowa

165

2017

Kociołek Bartosz

I

25.02.2017 - Puchar Prezesa Klubu GOLIAT, Bytom

Kata

166

2017

Gruszka Nadia

I

25.02.2017 - Puchar Prezesa Klubu GOLIAT, Bytom

Kata

167

2017

Ryś Fabian

II

25.02.2017 - Puchar Prezesa Klubu GOLIAT, Bytom

Kata

168

2017

Taraska Klaudia

II

25.02.2017 - Puchar Prezesa Klubu GOLIAT, Bytom

Kata

169

2017

Domider Michalina

III

25.02.2017 - Puchar Prezesa Klubu GOLIAT, Bytom

Kata

170

2017

Stępniak Mikołaj

III

25.02.2017 - Puchar Prezesa Klubu GOLIAT, Bytom

Kata

171

2017

Szczęsnowicz Filip

I

25.02.2017 - Puchar Prezesa Klubu GOLIAT, Bytom

Walka na tarczy

172

2017

Braliński Jakub

I

25.02.2017 - Puchar Prezesa Klubu GOLIAT, Bytom

Walka na tarczy


Zapisy do sekcji

Nasze treningi odbywają się w szkołach:
SP nr 1 - Stare Tychy
SP nr 10 - Żwaków
SP nr 21 - os. M
SP nr 22 - os. H
SP nr 23 - Cielmice
SP nr 35 - os. N
SP nr 37 - os. K
SP nr 24 - Jaroszowice

oraz w przedszkolach:
Przedszkole nr 8
Przedszkole nr 10
Przedszkole nr 22
Przedszkole nr 30
Niepubliczne Przedszkole Językowe SMYKI
Przedszkole Artystyczno Sportowe SPORT-ART



OBOWIĄZUJĄ ZAPISY TELEFONICZNE LUB MAILOWE

Pierwszy trening jest niezobowiązujący, więc można przyjść i sprawdzić czy jest to ten sport, który chciałoby się uprawiać.

Kontakt: tel. 603-576-066 lub e-mail: karate.tychy@gmail.com
nr konta dla grup szkolnych powyżej 7 roku życia: 
SP 10, SP 21, SP 22, SP 23, SP 24, SP 35, SP 37 (grupa młodziezy i dorosłych) oraz wszystkie przedszkola (P8, P10, P22, P30, Smyki)
Tyski Klub Karate "Goliat"
ING Bank Śląski 

03 1050 1399 1000 0090 8042 2133

nr konta dla grup przedszkolnych Karate Kids i Karate Young w SP 37:
ING Bank Śląski

48 1050 1399 1000 0097 4352 0307



nr konta dla grup:
SP 1, SP 37 (grupa dziecięca od 7 lat)   
Śląski Klub Karate "Goliat"
ING Bank Śląski
 
32 1050 1214 1000 0007 0006 1724




Co na treningu:
GRUPY PRZEDSZKOLNE:
Na zajęcia proszę przynosić małą butelkę wody NIEGAZOWANEJ NIESŁODZONEJ


GRUPY POCZĄTKUJĄCE:
Na zajęcia proszę przynosić małą butelkę wody NIEGAZOWANEJ NIESŁODZONEJ oraz skakanki.


DODATKOWY TRENING 
OBOWIĄZKOWY DLA ZAWODNIKÓW godz. 18:30-19:30
każdy piątek
SP nr 37, ul. Konecznego 1