GRUPY PRZEDSZKOLNE |
|||
Karate Kids (dzieci 3-4 lata) |
|||
Miejsce |
Adres |
Dzień |
Instruktor |
SP 37 |
Os. K; ul. Konecznego 1 |
Piątek g. 16:00-16:30 |
Sensei Danuta Fyda-Granek |
Karate Young 1 (dzieci 4-5 lat) |
|||
Miejsce |
Adres |
Dzień |
Instruktor |
SP 37 |
Os. K; ul. Konecznego 1 |
Piątek g. 16:45-17:30 |
Sensei Danuta Fyda-Granek |
Karate Young 2 (dzieci 5-6 lat) początkujące |
|||
Miejsce |
Adres |
Dzień |
Instruktor |
SP 37 |
Os. K; ul. Konecznego 1 |
Piątek g.17:45-18:30 |
Sensei Danuta Fyda-Granek |
Karate Young 3 (dzieci 5-6 lat) kontynuacja |
|||
Miejsce |
Adres |
Dzień |
Instruktor |
SP 37 |
Os. K; ul. Konecznego 1 |
Piątek g.18:45-19:30 |
Sensei Danuta Fyda-Granek |
Karate Young 4 (dzieci 4-6 lat) |
|||
Miejsce |
Adres |
Dzień |
Instruktor |
SP 37 |
Os. K; ul. Konecznego 1 |
Poniedziałek g. 18:00-18:45 |
Sensei Małgorzata Gąsior |
GRUPY POCZĄTKUJĄCE DZIECIĘCE OD 7 LAT |
|||
Miejsce |
Adres |
Dzień |
Instruktor |
SP 1 |
Stare Tychy Pl. Wolności 4 |
Wtorek, czwartek; g.17.30-18:30 |
Sensei Małgorzata Gąsior |
SP 10 |
Os. R; ul. Borowa 123 |
Poniedziałek, środa; g. 17:00-18:00 |
Sensei Marcin Sztepun |
SP 17 |
Os. B; ul. Begonii 5 |
Poniedziałek 16:30-17:30 |
Sensei Małgorzata Gąsior |
SP 21 |
Os. M; ul. Młodzieżowa 7 |
Wtorek, czwartek g. 16:00-17:00 |
Sensei Daniel Twardowski |
SP 22 |
Os. H; ul. Harcerska 25 |
Wtorek, czwartek g. 17:00-18:00 |
Sensei Danuta Fyda-Granek, sempai Natalia Duda |
SP 23 |
Cielmice, ul. Jedności 51 |
Wtorek, czwartek g. 17:30-18:30 |
Sensei Daniel Twardowski |
SP 24 |
Jaroszowice ul. Pogodna 37 |
Środa g. 15:30-16:30 |
Sensei Daniel Twardowski |
SP 35 |
Os. N; al.. Piłsudskiego 21 |
Poniedziałek g. 16:00-17:00 |
Sensei Patrycja Zamojda-Ficek |
SP 37 |
Os. K; ul. Konecznego 1 |
Poniedziałek, środa; g. 17:30-18:30 |
Sensei Maksymilian Biernacki |
GRUPA ŚREDNIO ZAAWANOWANA DZIECIĘCA |
|||
Miejsce |
Adres |
Dzień |
Instruktor |
SP 22 |
Os. H; ul. Harcerska 25 |
Wtorek, Czwartek g. 18:00 - 19:00 |
Sensei Danuta Fyda-Granek |
GRUPA ZAWODNICZA DZIECIĘCA |
|||
Miejsce |
Adres |
Dzień |
Instruktor |
SP 22 |
Os. H; ul. Harcerska 25 |
Wtorek, Czwartek g. 19:00 - 20:00 |
Sensei Danuta Fyda-Granek |
GRUPA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH (OD 13 ROKU ŻYCIA) |
|||
SP 37 |
Os. K; ul. Konecznego 1 |
poniedziałek, środa g. 18:30 - 20:00 |
Sensei Marcin Sztepun |
|
|
|
Sensei Mateusz Zygadło |
GRUPA PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO OBOWIĄZKOWA DLA ZAWODNIKÓW |
|||
Miejsce |
Adres |
Dzień |
Instruktor |
SP 22 |
Os. H, ul. Harcerska 25 |
Piątek, g. 18:30-19:30 |
Sensei Daniel Twardowski |
PRZEDSZKOLA |
|||
Miejsce |
Adres |
Dzień |
Instruktor |
Przedszkole nr 8 |
ul. Wojska Polskiego 2 |
poniedziałek |
Sensei Patrycja Zamojda-Ficek |
Przedszkole nr 10 |
ul. Braterska 7 |
piątek |
Sensei Daniel Twardowski |
Przedszkole nr 20 |
ul. Katowicka 102a |
czwartek |
Sensei Daniel Twardowski |
Przedszkole nr 22 |
ul. Dąbrowskiego 85 |
wtorek lub środa |
Sensei Patrycja Zamojda-Ficek |
Przedszkole nr 30 |
ul. Pogodna 37 |
wtorek lub czwartek |
Sensei Danuta Fyda-Granek |
Przedszkole Niepubliczne Smyki |
ul. Edukacji |
środa |
Sensei Daniel Twardowski |