oyamakarate.info

Karate dla najmłodszych


Zapraszamy najmłodsze dzieci na treningi Oyama Karate
Kierując się przeświadczeniem o ogromnym znaczeniu ćwiczeń ruchowych w rozwoju psychosomatycznym dzieci zwracamy się do Państwa z naszą ofertą skierowaną dla najmłodszych zawodników.

Formy ruchowe stosowane w karate sprzyjają harmonijnemu rozwojowi koordynacji ruchowej, wydolności i odporności organizmu, zapobiegają nadwadze i wadom postawy. Zajęcia Oyama Karate koncentrują się przede wszystkim na kształtowaniu w dzieciach pewności siebie, stanowczości, umiejętności dążenia do celu, spokoju i koncentracji. Elementy współzawodnictwa i pracy w grupie wpływają kształcąco na osobowość dzieci, rozwijając takie cechy wolicjonalne jak: szacunek, dyscyplina, punktualność czy odpowiedzialność. Przynoszą jednocześnie dużo radości. Dzieci uczą się wdzięku i precyzji ruchu. Potrafią panować nad swoimi emocjami, współpracować w grupie oraz skupić się na kreatywnych rozwiązaniach stawianych im problemów.


Zajęcia prowadzone będą w formie ćwiczeń ogólnorozwojowych z elementami Karate Oyama (także w postaci zabawy). Będą to różnego rodzaju ćwiczenia korekcyjne, wzmacniające wszystkie mięśnie, poprawiające koordynację ruchową i ogólną sprawność fizyczną. Nie zabraknie oczywiście nauki podstawowych technik Karate, co umożliwi w przyszłości również dokładniejsze poznanie sztuki walki jaką jest Karate Oyama.

Zajęcia w Tychach prowadzą:
  • sensei Danuta Fyda-Granek - Karate uprawia od ponad 25 lat. Prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest wychowawczynią wielu utytułowanych zawodników, w tym Mistrzów Polski, v-ce Mistrzów Polski, Mistrza Europy i v-ce mistrza Europy. Równocześnie jest bardzo utytułowaną zawodniczką - Mistrzynią Świata, wielokrotną Mistrzynią Polski oraz zwyciężczynią wielu zawodów lokalnych. Posiada stopień mistrzowski 4 Dan. Ponadto jest absolwentką Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego na kierunku pedagogika.

  • sensei Małgorzata Gąsior, mająca ponad 10 letni staż instruktorski, a na swoim koncie wiele zadowolonych i spełnionych młodych sportowców. Jest też utytułowaną zawodniczką. Wielokrotnie zdobywała medalowe miejsca na Mistrzostwach Polski oraz na zawodach międzynarodowych.

  • sensei Patrycja Zamojda - zajęcia prowadzi od 7 lat, swoją energią, talentem i pomysłowością zdobywając sympatię zawodników w każdym wieku. Jej treningi są zawsze doskonale przygotowane, zawodnicy mogą liczyć na jej fachową pomoc w doskonaleniu technik. Patrycja również jest wyśmienitą zawodniczką, zdobywającą miejsca medalowe na Mistrzostwach Polski.

Zajęcia Karate Oyama przeznaczone są już dla dzieci w wieku 4 – 6 lat.  Czas trwania zajęć w tej grupie wiekowej to 45 minut jeden raz w tygodniu.

Osobną grupę stworzyliśmy dla dzieci 3-4 lata. Czas trwania zajęć dla tych grup to 30 minut jeden raz w tygodniu. 


ZAPISY i INFORMACJE:
Partner odpowiedzialny za prowadzenie zajęć dla najmłodszych:
KARATE GOLIAT TYCHY
Danuta Fyda-Granek
NIP 6342041689
tel. 603 576 066

nr konta dla grup przedszkolnych Karate Kids i Karate Young
ING Bank Śląski
48 1050 1399 1000 0097 4352 0307Zajęcia odbywają się:
Zapisy do sekcji

Nasze treningi odbywają się w szkołach:
SP nr 1 - Stare Tychy
SP nr 10 - Żwaków
SP nr 17 - os. B
SP nr 21 - os. M
SP nr 22 - os. H
SP nr 23 - Cielmice
SP nr 35 - os. N
SP nr 37 - os. K
SP nr 24 - Jaroszowice

oraz w przedszkolach:
Przedszkole nr 8
Przedszkole nr 10
Przedszkole nr 20
Przedszkole nr 22
Przedszkole nr 30
Niepubliczne Przedszkole Językowe SMYKI
Przedszkole Artystyczno Sportowe SPORT-ARTOBOWIĄZUJĄ ZAPISY TELEFONICZNE LUB MAILOWE

Pierwszy trening jest niezobowiązujący, więc można przyjść i sprawdzić czy jest to ten sport, który chciałoby się uprawiać.

Kontakt: tel. 603-576-066 lub e-mail: karate.tychy@gmail.com

nr konta dla grup szkolnych powyżej 7 roku życia oraz wszystkich przedszkoli
Tyski Klub Karate
ING Bank Śląski 

03 1050 1399 1000 0090 8042 2133

nr konta dla grup przedszkolnych Karate Kids i Karate Young
Karate Goliat Tychy
ING Bank Śląski

48 1050 1399 1000 0097 4352 0307

Co na treningu:
GRUPY PRZEDSZKOLNE:
Na zajęcia proszę przynosić małą butelkę wody NIEGAZOWANEJ NIESŁODZONEJ


GRUPY POCZĄTKUJĄCE:
Na zajęcia proszę przynosić małą butelkę wody NIEGAZOWANEJ NIESŁODZONEJ oraz skakanki.


DODATKOWY TRENING 
OBOWIĄZKOWY DLA ZAWODNIKÓW godz. 18:30-19:30
każdy piątek
SP nr 22, ul. Harcerska 25