oyamakarate.info
Rodzaj

Treningi Oyama Karate dla najmłodszych


Rodzaj: inne, trening

Zapraszamy dzieci przedszkolne na treningi Oyama Karate

Kierując się przeświadczeniem o ogromnym znaczeniu ćwiczeń ruchowych w rozwoju psychosomatycznym dzieci zwracamy się do Państwa z naszą ofertą skierowaną dla najmłodszych zawodników.

Formy ruchowe stosowane w karate sprzyjają harmonijnemu rozwojowi koordynacji ruchowej, wydolności i odporności organizmu, zapobiegają nadwadze i wadom postawy. Zajęcia Oyama Karate koncentrują się przede wszystkim na kształtowaniu w dzieciach pewności siebie, stanowczości, umiejętności dążenia do celu, spokoju i koncentracji. Elementy współzawodnictwa i pracy w grupie wpływają kształcąco na osobowość dzieci, rozwijając takie cechy wolicjonalne jak: szacunek, dyscyplina, punktualność czy odpowiedzialność. Przynoszą jednocześnie dużo radości. Dzieci uczą się wdzięku i precyzji ruchu. Potrafią panować nad swoimi emocjami, współpracować w grupie oraz skupić się na kreatywnych rozwiązaniach stawianych im problemów.


Zajęcia prowadzone będą w formie ćwiczeń ogólnorozwojowych z elementami Karate Oyama (także w postaci zabawy). Będą to różnego rodzaju ćwiczenia korekcyjne, wzmacniające wszystkie mięśnie, poprawiające koordynację ruchową i ogólną sprawność fizyczną. Nie zabraknie oczywiście nauki podstawowych technik Karate, co umożliwi w przyszłości również dokładniejsze poznanie sztuki walki jaką jest Karate Oyama.

Zajęcia w Tychach prowadzą:
  • sensei Danuta Fyda-Granek, trener Oyama Karate oraz prezes Tyskiego Klubu Karate "Goliat". Karate uprawia od ponad 25 lat. Prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest wychowawczynią wielu utytułowanych zawodników, w tym Mistrzów Polski, v-ce Mistrzów Polski, Mistrza Europy i v-ce mistrza Europy. Równocześnie jest bardzo utytułowaną zawodniczką - Mistrzynią Świata, wielokrotną Mistrzynią Polski oraz zwyciężczynią wielu zawodów lokalnych. Posiada stopień mistrzowski 4 Dan. Ponadto jest absolwentką Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego na kierunku pedagogika.

  • sensei Małgorzata Gąsior, mająca 9 letni staż instruktorski, a na swoim koncie wiele zadowolonych i spełnionych młodych sportowców. Jest też utytułowaną zawodniczką. Ma na swoim koncie wielokrotne zdobycie medalowych miejsc na Mistrzostwach Polski oraz na zawodach międzynarodowych.

  • sempai Patrycja Zamojda - zajęcia prowadzi od 5 lat, swoją energią, talentem i pomysłowością zdobywając sympatię zawodników w każdym wieku. Jej treningi są zawsze doskonale przygotowane, zawodnicy zawsze mogą liczyć na fachową pomoc w doskonaleniu technik. Patrycja również jest wyśmienitą zawodniczką, zdobywającą miejsca medalowe na Mistrzostwach Polski.

Zajęcia Karate Oyama przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-4 lub 4-6 lat.  Czas trwania zajęć w tej grupie wiekowej to 30 minut dla grupy młodszej i 45 minut dla grupy starszej - jeden raz w tygodniu.


ZAPISY i INFORMACJE  W TYCHACH:

Danuta Fyda-Granek - tel. 603 576 066
lub osobiście w godzinach treningów.
ZAPISY i INFORMACJE  W KATOWICACH:

Tomasz Mrowiec – tel. 600 288 637

Michał Bodziony - tel. 600 383 727

ZAPISY i INFORMACJE  W CHORZOWIE:

Marek Szukalski - tel. 661 443 595


Zapisy do sekcji

Nasze treningi odbywają się w szkołach:
SP nr 1 - Stare Tychy
SP nr 10 - Żwaków
SP nr 14 - os. B
SP nr 21 - os. M
SP nr 22 - os. H
SP nr 23 - Cielmice
SP nr 37 - os. K
SP w Kobiórze
Bawialnia Edukacyjna EDUKOLANDIA - Stadion Miejski


OBOWIĄZUJĄ ZAPISY TELEFONICZNE LUB MAILOWE

Pierwszy trening jest niezobowiązujący, więc można przyjść i sprawdzić czy jest to ten sport, który chciałoby się uprawiać.

Kontakt: tel. 603-576-066 lub e-mail: karate.tychy@gmail.com
nr konta dla sekcji: 
SP 10, SP 14, SP 21, SP 22, SP 23, SP Kobiór, Edukolandia 
oraz wszystkich grup przedszkolnych (poniżej 7 roku życia), Karate Kids, Karate Young
Tyski Klub Karate "Goliat"
ING Bank Śląski 
03 1050 1399 1000 0090 8042 2133nr konta dla sekcji: 
SP 1, SP 37 (grupy powyżej 7 lat)   
Śląski Klub Karate "Goliat"
ING Bank Śląski 
32 1050 1214 1000 0007 0006 1724


Co na treningu:

PROSZĘ NOSIĆ SKAKANKI

GRUPY POCZĄTKUJĄCE:
Na zajęcia proszę przynosić małą butelkę wody NIEGAZOWANEJ NIESŁODZONEJ oraz skakanki.


GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA DZIECIĘCA godz. 18:00
Wtorek, 
Czwartek, 

GRUPA ZAAWANSOWANA DZIECIĘCA godz. 19:00 
Wtorek, 
Czwartek, 


GRUPA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH godz. 18:00-19:30
Poniedziałek, 
Środa, 


Dodatkowy trening kumite dla zawodników od 14 r. ż:
każdy piątek
Katowice, ul. Szkolna 7, godz. 20.00-21.00